Európa > Bulharsko > Varna > Hotel Color

Informácie o Hotel Color

Víta Vás Hotel Color na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Color, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Color, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Color.
  • Hotel Color

Hotel Color: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyHotel Color: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyHotel Color: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyHotel Color: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyHotel Color: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyHotel Color: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyHotel Color: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyHotel Color: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyHotel Color: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyHotel Color: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyHotel Color: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyHotel Color: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyHotel Color: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyHotel Color: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyHotel Color: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyHotel Color: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyHotel Color: Ubytovanie v hoteloch Varna - Hotely
Názov:  Hotel Color
Ulice:  23A Rali Mavridov str.
Mesto:  9000 Varna City
Štát:  Bulharsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
18 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Color sa nachádza v centre mesta Varna a ponúka klimatizované izby a apartmány s elegantným nábytkom, bezplatným Wi-Fi pripojením, káblovou LCD TV a minibarom. K dispozícii je bezplatné parkovisko. Hotel Color má salónik, v ktorom sa podávajú raňajky, a lobby bar. Hostia môžu využiť požičovňu áut a práčovňu. Hotel Vám poskytne aj turistické informácie.


Dôležité informácie

Prosím, informujte ubytovacie zariadenie Hotel Color o predpokladanom čase Vášho príchodu vopred. Môžete na to použiť políčko Špeciálne požiadavky počas rezervácie alebo sa skontaktovať s ubytovacím zariadením priamo. Kontaktné údaje sú uvedené v potvrdení Vašej rezervácie.

 
 
facebook g+ twitter