Európa > Bulharsko > Varna > Victoria Hotel

Informácie o Victoria Hotel

Víta Vás Victoria Hotel na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Victoria Hotel, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Victoria Hotel, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Victoria Hotel.
  • Victoria Hotel

Victoria Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyVictoria Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyVictoria Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyVictoria Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyVictoria Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyVictoria Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyVictoria Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyVictoria Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyVictoria Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyVictoria Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyVictoria Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyVictoria Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyVictoria Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyVictoria Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyVictoria Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyVictoria Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyVictoria Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varna - Hotely
Názov:  Victoria Hotel
Ulice:  Han Malamir 6 Str.
Mesto:  9000 Varna City
Štát:  Bulharsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
21 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Victoria Hotel se nachází v centru Varny v blízkosti všech komerčních a správních institucí. Nabízí komfortní pokoje a přístup k internetu zdarma. Na výlet se hosté mohou vydat do města, kde čeká spoustu památek a zábavy. bar ve vstupní hale hotelu je otevřen 24 hodin denně. Den můžete začít bohatou snídani.

 
 
facebook g+ twitter