Európa > Bulharsko > Varna > Boutique Splendid Hotel

Informácie o Boutique Splendid Hotel

Víta Vás Boutique Splendid Hotel na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Boutique Splendid Hotel, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Boutique Splendid Hotel, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Boutique Splendid Hotel.
  • Boutique Splendid Hotel

Boutique Splendid Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyBoutique Splendid Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyBoutique Splendid Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyBoutique Splendid Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyBoutique Splendid Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyBoutique Splendid Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyBoutique Splendid Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyBoutique Splendid Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyBoutique Splendid Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyBoutique Splendid Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyBoutique Splendid Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyBoutique Splendid Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyBoutique Splendid Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyBoutique Splendid Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyBoutique Splendid Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyBoutique Splendid Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyBoutique Splendid Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varna - Hotely
Názov:  Boutique Splendid Hotel
Ulice:  30, Bratya Shkorpil St.
Mesto:  9000 Varna City
Štát:  Bulharsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
41 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofihrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Splendid sa nachádza v centre Varny vedľa Katedrály Nanebovzatia Panny Márie. Ponúka vám klimatizované izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a satelitnou TV. Hotel sídli v 100-ročnej zrenovovanej budove v blízkosti pešej nákupnej ulice, budovy opery a varnianskeho divadla. Hotel Splendid sa nachádza hneď vedľa zastávky autobusu číslo 409, ktorý premáva na letisko. Ľahko sa z neho dostanete na promenádu a pláž vo Varne alebo do rezortu Zlaté piesky. Na požiadanie je k dispozícii kyvadlová doprava medzi hotelom a letiskom.

 
 
facebook g+ twitter