Európa > Bulharsko > Varna > City Mark Hotel

Informácie o City Mark Hotel

Víta Vás City Mark Hotel na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte City Mark Hotel, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre City Mark Hotel, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre City Mark Hotel.
  • City Mark Hotel

City Mark Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyCity Mark Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyCity Mark Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyCity Mark Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyCity Mark Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyCity Mark Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyCity Mark Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyCity Mark Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyCity Mark Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyCity Mark Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyCity Mark Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyCity Mark Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyCity Mark Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyCity Mark Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyCity Mark Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyCity Mark Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyCity Mark Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varna - Hotely
Názov:  City Mark Hotel
Ulice:  Frederik Shopen 2 Str
Mesto:  9000 Varna City
Štát:  Bulharsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
23 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Dôležité informácie

Upozorňujeme, že zaregistrovať sa a vyzdvihnúť kľúče si môžete na tejto adrese: Фредерик Шопен 2, 9000 Варна. Hostia sú pri registrácii povinní predložiť platný doklad totožnosti s fotografiou a kreditnú kartu. Upozorňujeme, že vyhovenie špeciálnym požiadavkám zavisí na dostupnosti a môžu sa na ne vzťahovať dodatočné poplatky. Prosím, informujte ubytovacie zariadenie City Mark Hotel o predpokladanom čase Vášho príchodu vopred. Môžete na to použiť políčko Špeciálne požiadavky počas rezervácie alebo sa skontaktovať s ubytovacím zariadením priamo. Kontaktné údaje sú uvedené v potvrdení Vašej rezervácie.

 
 
facebook g+ twitter