Európa > Rakúsko > Horné Rakúsko > Schärding okres > Schärding > Gesundheitshotel Gugerbauer

Informácie o Gesundheitshotel Gugerbauer

Víta Vás Gesundheitshotel Gugerbauer na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Gesundheitshotel Gugerbauer, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Gesundheitshotel Gugerbauer, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Gesundheitshotel Gugerbauer.
  • Gesundheitshotel Gugerbauer

Gesundheitshotel Gugerbauer: Ubytovanie v hoteloch Schärding - HotelyGesundheitshotel Gugerbauer: Ubytovanie v hoteloch Schärding - HotelyGesundheitshotel Gugerbauer: Ubytovanie v hoteloch Schärding - HotelyGesundheitshotel Gugerbauer: Ubytovanie v hoteloch Schärding - HotelyGesundheitshotel Gugerbauer: Ubytovanie v hoteloch Schärding - HotelyGesundheitshotel Gugerbauer: Ubytovanie v hoteloch Schärding - HotelyGesundheitshotel Gugerbauer: Ubytovanie v hoteloch Schärding - HotelyGesundheitshotel Gugerbauer: Ubytovanie v hoteloch Schärding - HotelyGesundheitshotel Gugerbauer: Ubytovanie v hoteloch Schärding - HotelyGesundheitshotel Gugerbauer: Ubytovanie v hoteloch Schärding - HotelyGesundheitshotel Gugerbauer: Ubytovanie v hoteloch Schärding - HotelyGesundheitshotel Gugerbauer: Ubytovanie v hoteloch Schärding - HotelyGesundheitshotel Gugerbauer: Ubytovanie v hoteloch Schärding - HotelyGesundheitshotel Gugerbauer: Ubytovanie v hoteloch Schärding - HotelyGesundheitshotel Gugerbauer: Ubytovanie v hoteloch Schärding - HotelyGesundheitshotel Gugerbauer: Ubytovanie v hoteloch Schärding - HotelyGesundheitshotel Gugerbauer: Ubytovanie v hoteloch Schärding - Hotely
Názov:  Gesundheitshotel Gugerbauer
Ulice:  Kurhausstraße 4
Mesto:  4780 Schärding
Okres:  Schärding okres
Kraj:  Horné Rakúsko
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
89 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendefresptithurudanlarzhja

Rychlý popis

Tento malý, ale hezký fitness a wellness hotel se nachází ve městě Schärding na řece Inn. Svým hostům nabízí individuální asistenci profesionálního personálu. Hotel je skvěle vybavený. Má idylickou lokalitu v poklidné zelené oáze a zároveň je situován velmi blízko centra Schärdingu. Kromě komplexních fitness a wellness programů hotel vyniká svou výbornou kuchyní.

 
 
facebook g+ twitter