Informácie o Stadthotel Schärding

Víta Vás Stadthotel Schärding na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Stadthotel Schärding, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Stadthotel Schärding, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Stadthotel Schärding.
  • Stadthotel Schärding

Stadthotel Schärding: Ubytovanie v hoteloch Schärding - HotelyStadthotel Schärding: Ubytovanie v hoteloch Schärding - HotelyStadthotel Schärding: Ubytovanie v hoteloch Schärding - HotelyStadthotel Schärding: Ubytovanie v hoteloch Schärding - HotelyStadthotel Schärding: Ubytovanie v hoteloch Schärding - HotelyStadthotel Schärding: Ubytovanie v hoteloch Schärding - HotelyStadthotel Schärding: Ubytovanie v hoteloch Schärding - HotelyStadthotel Schärding: Ubytovanie v hoteloch Schärding - HotelyStadthotel Schärding: Ubytovanie v hoteloch Schärding - HotelyStadthotel Schärding: Ubytovanie v hoteloch Schärding - HotelyStadthotel Schärding: Ubytovanie v hoteloch Schärding - HotelyStadthotel Schärding: Ubytovanie v hoteloch Schärding - HotelyStadthotel Schärding: Ubytovanie v hoteloch Schärding - HotelyStadthotel Schärding: Ubytovanie v hoteloch Schärding - HotelyStadthotel Schärding: Ubytovanie v hoteloch Schärding - HotelyStadthotel Schärding: Ubytovanie v hoteloch Schärding - HotelyStadthotel Schärding: Ubytovanie v hoteloch Schärding - Hotely
Názov:  Stadthotel Schärding
Ulice:  Kirchengasse 19
Mesto:  4780 Schärding
Okres:  Schärding okres
Kraj:  Horné Rakúsko
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
65 €
 

 Tento text je dostupný také v: endeskfresitrutrnlarzh

Krátky opis

Stadthotel sa nachádza v malebnom starom meste Schärding na rieke Inn a ponúka moderný komfort v zrekonštruovanej historickej budove. Bývalý nemocničný kostol postavený v roku 1490 je jednou z najcennejších gotických stavieb v Schärdingu. Rozsiahlo zrekonštruované historické múry dokonale ladia s moderným dizajnom interiéru. Nájdete tu pohodlné a priestranné izby a apartmány s bezplatným prístupom k internetu prostredníctvom WLAN. Vďaka centrálnej polohe v srdci tohto krásneho barokového mesta je Stadthotel Schärding výborným východiskovým bodom pre množstvo výletov a aktivít.

 
 
facebook g+ twitter