Informácie o Hotel Schärdinger Hof

Víta Vás Hotel Schärdinger Hof na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Schärdinger Hof, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Schärdinger Hof, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Schärdinger Hof.
  • Hotel Schärdinger Hof

Hotel Schärdinger Hof: Ubytovanie v hoteloch Schärding - HotelyHotel Schärdinger Hof: Ubytovanie v hoteloch Schärding - HotelyHotel Schärdinger Hof: Ubytovanie v hoteloch Schärding - HotelyHotel Schärdinger Hof: Ubytovanie v hoteloch Schärding - HotelyHotel Schärdinger Hof: Ubytovanie v hoteloch Schärding - HotelyHotel Schärdinger Hof: Ubytovanie v hoteloch Schärding - HotelyHotel Schärdinger Hof: Ubytovanie v hoteloch Schärding - HotelyHotel Schärdinger Hof: Ubytovanie v hoteloch Schärding - HotelyHotel Schärdinger Hof: Ubytovanie v hoteloch Schärding - HotelyHotel Schärdinger Hof: Ubytovanie v hoteloch Schärding - HotelyHotel Schärdinger Hof: Ubytovanie v hoteloch Schärding - HotelyHotel Schärdinger Hof: Ubytovanie v hoteloch Schärding - HotelyHotel Schärdinger Hof: Ubytovanie v hoteloch Schärding - HotelyHotel Schärdinger Hof: Ubytovanie v hoteloch Schärding - HotelyHotel Schärdinger Hof: Ubytovanie v hoteloch Schärding - HotelyHotel Schärdinger Hof: Ubytovanie v hoteloch Schärding - HotelyHotel Schärdinger Hof: Ubytovanie v hoteloch Schärding - Hotely
Názov:  Hotel Schärdinger Hof
Ulice:  Innbruckstraße 6
Mesto:  4780 Schärding
Okres:  Schärding okres
Kraj:  Horné Rakúsko
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
48 €
 

 Tento text je dostupný také v: endeplfresithusvrubgtrnlarzh

Quick description

Located in the centre of Schärding, Hotel Schärdinger Hof is just 100 metres from the Baroque town square. It offers free WiFi. The traditionally furnished rooms at Hotel Schärdinger Hof offer satellite TV, a work desk, and a bathroom with hairdryer. Austrian and international dishes are served in the restaurant’s medieval Knights’ Hall. Schärding Train Station is 1 km away. Several cycling trails are close by, and Passau is just 15 km away.

 
 
facebook g+ twitter