Európa > Belgicko > Brusel > Hotel le Dixseptieme

Informácie o Hotel le Dixseptieme

Víta Vás Hotel le Dixseptieme na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel le Dixseptieme, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel le Dixseptieme, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel le Dixseptieme.
  • Hotel le Dixseptieme

Hotel le Dixseptieme: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel le Dixseptieme: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel le Dixseptieme: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel le Dixseptieme: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel le Dixseptieme: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel le Dixseptieme: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel le Dixseptieme: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel le Dixseptieme: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel le Dixseptieme: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel le Dixseptieme: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel le Dixseptieme: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel le Dixseptieme: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel le Dixseptieme: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel le Dixseptieme: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel le Dixseptieme: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel le Dixseptieme: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel le Dixseptieme: Ubytovanie v hoteloch Brusel - Hotely
Názov:  Hotel le Dixseptieme
Ulice:  Rue de la Madelaine, 25
Mesto:  1000 Brussels
Štát:  Belgicko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
99 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofihrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel le Dixseptieme sa nachádza v centre Bruselu a kombinujú sa v ňom historické prvky, luxusná výzdoba a moderné zariadenia. Je situovaný len 240 metrov od námestia Grand Place, ktoré je uvedené na zozname svetového dedičstva UNESCO. Elegantné klimatizované izby v hoteli Dixseptieme sú vybavené TV s 32-palcovou plochou obrazovkou a minibarom. Niektoré sú umiestnené v modernom krídle hotela. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Múzeum Magritte je situované 500 metrov od hotela Le Dixseptieme. Na hlavnú železničnú stanicu v Bruseli pešo dôjdete za necelých 5 minút. Súčasťou hotela Dixseptieme je veľa skvelých verejných priestranstiev vrátane baru s kreslami a krbom. Nájdete tu aj intímnu záhradu vo dvore.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že hotel nemá žiadne parkovisko. Strážené verejné parkovisko sa však nachádza iba 50 metrov od hotela v podzemnej garáži v blízkosti námestia Grand Place.

 
 
facebook g+ twitter