Európa > Belgicko > Brusel > ibis Hotel Brussels off Grand'Place

Informácie o ibis Hotel Brussels off Grand'Place

Víta Vás ibis Hotel Brussels off Grand'Place na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte ibis Hotel Brussels off Grand'Place, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre ibis Hotel Brussels off Grand'Place, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre ibis Hotel Brussels off Grand'Place.
  • ibis Hotel Brussels off Grand'Place

ibis Hotel Brussels off Grand'Place: Ubytovanie v hoteloch Brusel - Hotelyibis Hotel Brussels off Grand'Place: Ubytovanie v hoteloch Brusel - Hotelyibis Hotel Brussels off Grand'Place: Ubytovanie v hoteloch Brusel - Hotelyibis Hotel Brussels off Grand'Place: Ubytovanie v hoteloch Brusel - Hotelyibis Hotel Brussels off Grand'Place: Ubytovanie v hoteloch Brusel - Hotelyibis Hotel Brussels off Grand'Place: Ubytovanie v hoteloch Brusel - Hotelyibis Hotel Brussels off Grand'Place: Ubytovanie v hoteloch Brusel - Hotelyibis Hotel Brussels off Grand'Place: Ubytovanie v hoteloch Brusel - Hotelyibis Hotel Brussels off Grand'Place: Ubytovanie v hoteloch Brusel - Hotelyibis Hotel Brussels off Grand'Place: Ubytovanie v hoteloch Brusel - Hotelyibis Hotel Brussels off Grand'Place: Ubytovanie v hoteloch Brusel - Hotelyibis Hotel Brussels off Grand'Place: Ubytovanie v hoteloch Brusel - Hotelyibis Hotel Brussels off Grand'Place: Ubytovanie v hoteloch Brusel - Hotelyibis Hotel Brussels off Grand'Place: Ubytovanie v hoteloch Brusel - Hotelyibis Hotel Brussels off Grand'Place: Ubytovanie v hoteloch Brusel - Hotelyibis Hotel Brussels off Grand'Place: Ubytovanie v hoteloch Brusel - Hotelyibis Hotel Brussels off Grand'Place: Ubytovanie v hoteloch Brusel - Hotely
Názov:  ibis Hotel Brussels off Grand'Place
Ulice:  Grasmarkt 100
Mesto:  1000 Brussels
Štát:  Belgicko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
75 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel ibis Brussels off Grand' Place sa nachádza priamo v historickom centre Bruselu, len 150 metrov od námestia Grand Place a sochy cikajúceho chlapca Manneken Pis. Hlavná železničná stanica v Bruseli a nákupná štvrť Rue Neuve sú vzdialené necelých 5 minút chôdze. V celom hoteli môžete zdarma využívať Wi-Fi pripojenie na internet. Moderne zariadené hotelové izby sú vybavené klimatizáciou a satelitnou TV s plochou obrazovkou. V každej z nich nájdete kúpeľňu s vaňou alebo sprchovacím kútom a toaletou. Hotelový bar je otvorený každý deň a okrem osviežujúcich nápojov ponúka aj celý rad belgických pív. Hotel ibis Brussels off Grand' Place sa nachádza vo štvrti s množstvom rôznych reštaurácií a kaviarní. Hotel je situovaný 15 km od medzinárodného letiska Brusel. Monument Atómium nájdete vo vzdialenosti 7,4 km od hotela ibis Brussels off Grand'Place.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že pri príchode je potrebné predložiť kreditnú kartu použitú na vytvorenie rezervácie. Ak držiteľ karty necestuje s vami, predložte ním podpísaný autorizačný formulár.

 
 
facebook g+ twitter