Európa > Belgicko > Brusel > Aris Grand Place Hotel

Informácie o Aris Grand Place Hotel

Víta Vás Aris Grand Place Hotel na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Aris Grand Place Hotel, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Aris Grand Place Hotel, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Aris Grand Place Hotel.
  • Aris Grand Place Hotel

Aris Grand Place Hotel: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyAris Grand Place Hotel: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyAris Grand Place Hotel: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyAris Grand Place Hotel: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyAris Grand Place Hotel: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyAris Grand Place Hotel: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyAris Grand Place Hotel: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyAris Grand Place Hotel: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyAris Grand Place Hotel: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyAris Grand Place Hotel: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyAris Grand Place Hotel: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyAris Grand Place Hotel: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyAris Grand Place Hotel: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyAris Grand Place Hotel: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyAris Grand Place Hotel: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyAris Grand Place Hotel: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyAris Grand Place Hotel: Ubytovanie v hoteloch Brusel - Hotely
Názov:  Aris Grand Place Hotel
Ulice:  Grasmarkt 78-80
Mesto:  1000 Brussels
Štát:  Belgicko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
50 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Aris Hotel sa teší ideálnej polohe v centre Bruselu, necelých 100 metrov od námestia Grand Place a len 300 metrov od Hlavnej stanice v Bruseli. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Všetky izby v hoteli Aris Grand Place sú klimatizované a sú vybavené satelitnou TV i písacím stolom. Každá izba má tiež vlastnú kúpeľňu s vaňou alebo sprchou a sušičom vlasov. Každé ráno sa podávajú raňajky formou bufetu za príplatok. V okolí nájdete reštaurácie, kaviarne a bary. Socha cikajúceho chlapčeka Manneken Pis je vzdialená 5 minút chôdze od hotela Aris. Park Parc de Bruxelles a múzeum BELvue sú vzdialené približne 10 minút chôdze od hotela. Múzeum Magritte je vzdialené asi 5 minút chôdze. Aris Grand Place má recepciu s nepretržitou prevádzkou a priestrannú vstupnú halu priestorom na posedenie. Počas svojho pobytu môžete využiť tiež biznis centrum.


Dôležité informácie

Upozorňujeme hostí, že do hotela sa nedostanú autom, pretože sa nachádza v pešej zóne. K dispozícii je verejné parkovisko menej než 200 metrov od hotela na ulici Bergstraat.

 
 
facebook g+ twitter