Európa > Belgicko > Brusel > Warwick Brussels - Grand Place

Informácie o Warwick Brussels - Grand Place

Víta Vás Warwick Brussels - Grand Place na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Warwick Brussels - Grand Place, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Warwick Brussels - Grand Place, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Warwick Brussels - Grand Place.
  • Warwick Brussels - Grand Place

Warwick Brussels - Grand Place: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyWarwick Brussels - Grand Place: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyWarwick Brussels - Grand Place: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyWarwick Brussels - Grand Place: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyWarwick Brussels - Grand Place: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyWarwick Brussels - Grand Place: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyWarwick Brussels - Grand Place: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyWarwick Brussels - Grand Place: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyWarwick Brussels - Grand Place: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyWarwick Brussels - Grand Place: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyWarwick Brussels - Grand Place: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyWarwick Brussels - Grand Place: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyWarwick Brussels - Grand Place: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyWarwick Brussels - Grand Place: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyWarwick Brussels - Grand Place: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyWarwick Brussels - Grand Place: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyWarwick Brussels - Grand Place: Ubytovanie v hoteloch Brusel - Hotely
Názov:  Warwick Brussels - Grand Place
Ulice:  Rue Duquesnoy 5
Mesto:  1000 Brussels
Štát:  Belgicko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
99 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Tento luxusný hotel sa nachádza v centre Bruselu, 2 minúty chôdze od námestia Grand Place a bruselskej hlavnej stanice. Ponúka bezplatný vstup do fitnescentra a sauny. Pre spokojnosť a pohodlie hostí je teraz k dispozícii plne funkčný a úplne novo nainštalovaný systém klimatizácie. Warwick Brussels ponúka moderne zariadené izby s mramorovou kúpeľňou. K dispozícii je TV s plochou obrazovkou so širokým výberom arabských kanálov pre deti i dospelých a bezplatný internet. V salóne sa každé ráno podáva americký raňajkový bufet. V reštaurácii s barom, The Chutney´s, si hostia môžu vychutnať jedlo alebo koktejly na terase situovanej hneď vedľa námestia Grand Place. Vo večerných hodinách sa hostia môžu zabaviť pri hudbe a drinku v piano bare. Warwick Brussels sa nachádza 150 metrov od kongresového centra Square. Stanica metra Gare Centrale je vzdialená 200 metrov od hotela. Na letisko Brusel cesta autom trvá 20 minút. V hoteli je k dispozícii služba parkovania s obsluhou.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že v tomto hoteli sa nepodáva halal jedlo.

 
 
facebook g+ twitter