Informácie o Bluesun Hotel Maestral

Víta Vás Bluesun Hotel Maestral na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Bluesun Hotel Maestral, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Bluesun Hotel Maestral, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Bluesun Hotel Maestral.
  • Bluesun Hotel Maestral

Bluesun Hotel Maestral: Ubytovanie v hoteloch Brela - HotelyBluesun Hotel Maestral: Ubytovanie v hoteloch Brela - HotelyBluesun Hotel Maestral: Ubytovanie v hoteloch Brela - HotelyBluesun Hotel Maestral: Ubytovanie v hoteloch Brela - HotelyBluesun Hotel Maestral: Ubytovanie v hoteloch Brela - HotelyBluesun Hotel Maestral: Ubytovanie v hoteloch Brela - HotelyBluesun Hotel Maestral: Ubytovanie v hoteloch Brela - HotelyBluesun Hotel Maestral: Ubytovanie v hoteloch Brela - HotelyBluesun Hotel Maestral: Ubytovanie v hoteloch Brela - HotelyBluesun Hotel Maestral: Ubytovanie v hoteloch Brela - HotelyBluesun Hotel Maestral: Ubytovanie v hoteloch Brela - HotelyBluesun Hotel Maestral: Ubytovanie v hoteloch Brela - HotelyBluesun Hotel Maestral: Ubytovanie v hoteloch Brela - HotelyBluesun Hotel Maestral: Ubytovanie v hoteloch Brela - HotelyBluesun Hotel Maestral: Ubytovanie v hoteloch Brela - HotelyBluesun Hotel Maestral: Ubytovanie v hoteloch Brela - HotelyBluesun Hotel Maestral: Ubytovanie v hoteloch Brela - Hotely
Názov:  Bluesun Hotel Maestral
Ulice:  Filipinska bb
Mesto:  21322 Brela
Okres:  Brela okres
Kraj:  Splitsko-dalmatínska župa
Štát:  Chorvátsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrronlelarzh

Krátky opis

Hotel Bluesun Maestral sa nachádza v pokojnej lokalite vo sviežom borovicovom stredomorskom lesíku, len pár metrov od nádhernej kamienkovej pláže Punta Rata. Ponúka vám veľký vonkajší bazén s terasou s ležadlami a barom pri bazéne a klimatizované izby s balkónom a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. V elegantne zariadenej reštaurácii Punta Rata si vychutnajte à la carte pokrmy chorvátskej a dalmátskej kuchyne. Reštaurácia je umiestnená priamo na pláži, rovnako ako snack bar Maestral s terasou, v ktorom si môžete vybrať z bohatej ponuky rôznych druhov vynikajúcej pizze, aperitívov a kokteilov a zároveň sa pokochať výhľadom na more. Vo všetkých izbách môžete využívať satelitnú TV, minibar, bezpečnostnú schránku a kúpeľňu so sušičom vlasov. K dispozícii je vám bezplatné parkovisko priamo na mieste. Z veľkej hotelovej reštaurácie sa môžete pokochať krásnym výhľadom na more. Na raňajky a večeru si vychutnajte pokrmy tradičnej stredomorskej a kontinentálnej kuchyne, ktoré sa podávajú formou bufetu. Relaxujte v lounge bare s ponukou kokteilov, alkoholických a nealkoholických nápojov. Na letnej terase hrá často živá hudba. Navštívte wellness centrum v neďalekom hoteli Bluesun Soline. V obci Brela si môžete zašportovať na tenisových a volejbalových kurtoch a môžete si požičať bicykle a vybavenie na paragliding. Služba dopravy a výlety po celom regióne si možno objednať za príplatok.


Dôležité informácie

Príplatky za obedy a večere uvedené v potvrdení rezervácie sú platné iba pre internetové rezervácie. Ak si dodatočné jedlá objednáte v hoteli Bluesun Maestral, cena za obed alebo večeru je 16 EUR na osobu. Platba prebieha v hotovosti alebo kreditnou kartou v HRK podľa aktuálneho výmenného kurzu.

 
 
facebook g+ twitter