Európa > Chorvátsko > Splitsko-dalmatínska župa > Brela okres > Brela > Hotel Sunceva Postelja Brela

Informácie o Hotel Sunceva Postelja Brela

Víta Vás Hotel Sunceva Postelja Brela na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Sunceva Postelja Brela, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Sunceva Postelja Brela, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Sunceva Postelja Brela.
  • Hotel Sunceva Postelja Brela

Hotel Sunceva Postelja Brela: Ubytovanie v hoteloch Brela - HotelyHotel Sunceva Postelja Brela: Ubytovanie v hoteloch Brela - HotelyHotel Sunceva Postelja Brela: Ubytovanie v hoteloch Brela - HotelyHotel Sunceva Postelja Brela: Ubytovanie v hoteloch Brela - HotelyHotel Sunceva Postelja Brela: Ubytovanie v hoteloch Brela - HotelyHotel Sunceva Postelja Brela: Ubytovanie v hoteloch Brela - HotelyHotel Sunceva Postelja Brela: Ubytovanie v hoteloch Brela - HotelyHotel Sunceva Postelja Brela: Ubytovanie v hoteloch Brela - HotelyHotel Sunceva Postelja Brela: Ubytovanie v hoteloch Brela - HotelyHotel Sunceva Postelja Brela: Ubytovanie v hoteloch Brela - HotelyHotel Sunceva Postelja Brela: Ubytovanie v hoteloch Brela - HotelyHotel Sunceva Postelja Brela: Ubytovanie v hoteloch Brela - HotelyHotel Sunceva Postelja Brela: Ubytovanie v hoteloch Brela - HotelyHotel Sunceva Postelja Brela: Ubytovanie v hoteloch Brela - HotelyHotel Sunceva Postelja Brela: Ubytovanie v hoteloch Brela - HotelyHotel Sunceva Postelja Brela: Ubytovanie v hoteloch Brela - HotelyHotel Sunceva Postelja Brela: Ubytovanie v hoteloch Brela - Hotely
Názov:  Hotel Sunceva Postelja Brela
Ulice:  Podrace 13A
Mesto:  21322 Brela
Okres:  Brela okres
Kraj:  Splitsko-dalmatínska župa
Štát:  Chorvátsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1000 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrunofislhrrotrnlzh

Krátky opis

Hotel Sunceva Postelja Brela vám ponúka súkromnú pláž s bezplatnými ležadlami a slnečníkmi, apartmány s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a balkónom s výhľadom na more a wellness centrum s fitnescentrom a saunou. Ráno si na hotelovej terase s výhľadom na more môžete vychutnať raňajky formou bufetu alebo à la carte. Vo všetkých ubytovacích jednotkách môžete využívať satelitnú TV s plochou obrazovkou. K dispozícii je vám luxusne zariadená kúpeľňa s podlahovým kúrením. V hotelovej reštaurácii s barom Delicija si vyberte z à la carte pokrmov, jedál medzinárodnej kuchyne, dezertov, kávy, čerstvých nápojov a kokteilov. Navštíviť môžete aj lounge bar s veľkou terasou pri mori. Hotel sa nachádza len pár metrov od obľúbenej verejnej pláže v letovisku Brela na Makarskej riviére. Relaxujte v hotelovom wellness centre s fitnescentrom, saunou a celotelovými procedúrami. Bezplatne si môžete zašportovať v posilňovni. Hotel poskytuje služby požičovne bicyklov, lodí a áut. Personál vám zabezpečí aj masáže. K dispozícii je vám bezplatné parkovisko a služba kyvadlovej dopravy za príplatok. Hotel má výťah.

 
 
facebook g+ twitter