Informácie o Aparthotel Milenij

Víta Vás Aparthotel Milenij na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Aparthotel Milenij, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Aparthotel Milenij, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Aparthotel Milenij.
  • Aparthotel Milenij

Aparthotel Milenij: Ubytovanie v hoteloch Baška Voda - HotelyAparthotel Milenij: Ubytovanie v hoteloch Baška Voda - HotelyAparthotel Milenij: Ubytovanie v hoteloch Baška Voda - HotelyAparthotel Milenij: Ubytovanie v hoteloch Baška Voda - HotelyAparthotel Milenij: Ubytovanie v hoteloch Baška Voda - HotelyAparthotel Milenij: Ubytovanie v hoteloch Baška Voda - HotelyAparthotel Milenij: Ubytovanie v hoteloch Baška Voda - HotelyAparthotel Milenij: Ubytovanie v hoteloch Baška Voda - HotelyAparthotel Milenij: Ubytovanie v hoteloch Baška Voda - HotelyAparthotel Milenij: Ubytovanie v hoteloch Baška Voda - HotelyAparthotel Milenij: Ubytovanie v hoteloch Baška Voda - HotelyAparthotel Milenij: Ubytovanie v hoteloch Baška Voda - HotelyAparthotel Milenij: Ubytovanie v hoteloch Baška Voda - HotelyAparthotel Milenij: Ubytovanie v hoteloch Baška Voda - HotelyAparthotel Milenij: Ubytovanie v hoteloch Baška Voda - HotelyAparthotel Milenij: Ubytovanie v hoteloch Baška Voda - HotelyAparthotel Milenij: Ubytovanie v hoteloch Baška Voda - Hotely
Názov:  Aparthotel Milenij
Ulice:  Setaliste K. Kresimira IV 5
Mesto:  21320 Baška Voda
Okres:  Makarska riviéra
Kraj:  Splitsko-dalmatínska župa
Štát:  Chorvátsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrronlarzhja

Krátky opis

Tento moderný hotel sa nachádza na úpätí hory Biokovo a ponúka priamy prístup k pobrežiu, plážový bar a reštauráciu s terasou s výhľadom na ostrovy Brač a Hvar. Všetky apartmány v hoteli Aparthotel Milenij sú vybavené klimatizáciou a satelitnou TV. Všetky majú priestranné obývacie izby s pohovkou a dobre vybavené kuchyne s jedálenským stolom. Väčšina izieb má v kúpeľni masážnu vaňu, ale hostia môžu tiež relaxovať v hotelovom kúpeľnom centre s jacuzzi, saunou a fitnescentrom. Hostia môžu ísť na pláž cez hotelovú podzemnú pasáž alebo môžu sedieť pri bazéne a vychutnávať si osviežujúci nápoj na slnečnej terase reštaurácie. Moderná reštaurácia v hoteli Milenij Aparthotel podáva bohatý výber stredomorských jedál a medzinárodných špecialít, ako aj kvalitné vína. K dispozícii sú kontinentálne, anglické alebo americké raňajky, ako aj polpenzia a plná penzia za príplatok. Hotel ponúka tiež pizzeriu, TV miestnosť a internetovú kaviareň.


Dôležité informácie

Platba sa účtuje na recepcii hotela v chorvátskych kunách (HRK) na základe aktuálneho kurzu v deň platby.

 
 
facebook g+ twitter