Európa > Rakúsko > Tirolsko > Schwaz okres > Fügen > Sport- und Wellnesshotel Held 4 Sterne Superior

Informácie o Sport- und Wellnesshotel Held 4 Sterne Superior

Víta Vás Sport- und Wellnesshotel Held 4 Sterne Superior na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Sport- und Wellnesshotel Held 4 Sterne Superior, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Sport- und Wellnesshotel Held 4 Sterne Superior, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Sport- und Wellnesshotel Held 4 Sterne Superior.
  • Sport- und Wellnesshotel Held 4 Sterne Superior

Sport- und Wellnesshotel Held 4 Sterne Superior: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelySport- und Wellnesshotel Held 4 Sterne Superior: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelySport- und Wellnesshotel Held 4 Sterne Superior: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelySport- und Wellnesshotel Held 4 Sterne Superior: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelySport- und Wellnesshotel Held 4 Sterne Superior: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelySport- und Wellnesshotel Held 4 Sterne Superior: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelySport- und Wellnesshotel Held 4 Sterne Superior: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelySport- und Wellnesshotel Held 4 Sterne Superior: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelySport- und Wellnesshotel Held 4 Sterne Superior: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelySport- und Wellnesshotel Held 4 Sterne Superior: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelySport- und Wellnesshotel Held 4 Sterne Superior: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelySport- und Wellnesshotel Held 4 Sterne Superior: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelySport- und Wellnesshotel Held 4 Sterne Superior: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelySport- und Wellnesshotel Held 4 Sterne Superior: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelySport- und Wellnesshotel Held 4 Sterne Superior: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelySport- und Wellnesshotel Held 4 Sterne Superior: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelySport- und Wellnesshotel Held 4 Sterne Superior: Ubytovanie v hoteloch Fügen - Hotely
Názov:  Sport- und Wellnesshotel Held 4 Sterne Superior
Ulice:  Kleinbodenerstraße 6
Mesto:  6263 Fügen
Okres:  Schwaz okres
Kraj:  Tirolsko
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
148 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Tento 4-hviezdičkový hotel vyššej kategórie je obklopený majestátnymi horami údolia Zillertal a ponúka vám wellness centrum s rozlohou 4 000 m² s vyhrievaným vonkajším bazénom, posilňovňou a prírodným kúpaliskom. Nachádza sa v blízkosti lyžiarskeho strediska Fügen-Spieljoch a 2,5 km od 18-jamkového golfového ihriska Zillertal. Bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet môžete využívať v priestore wellness centra a všetkých izbách. Relaxujte v bazéne s rozlohou 75 m² s vodopádom, vírivke, 7 saunách a 3 relaxačných miestnostiach. Vonku navštívte vírivku a panoramatickú relaxačnú miestnosť. Počas pobytu sú pre vás bezplatne pripravené župany. Deti sa môžu zahrať v detskom kútiku alebo pri hre stolného tenisu. Všetky izby ponúkajú posedenie a trezor. V modernej kúpeľni nájdete bezplatné toaletné potreby a fén. Vychutnajte si raňajky so šampanským a zúčastnite sa tanečných večerov so živou hudbou. V cene polpenzie sú zahrnuté bohaté raňajky formou bufetu, obed formou bufetu, koláč v popoludňajších hodinách a 6-chodová večera s výberom rôznych pokrmov a šalátovým alebo tematickým bufetom. Bezplatný skibus vás odvezie do 3 rôznych lyžiarskych stredísk. Skipasy si môžete kúpiť priamo v hoteli.


Dôležité informácie

Ak rezerváciu zrušíte menej ako 3 mesiace pred príchodom, záloha bude slúžiť ako manipulačný poplatok. Špeciálne diétne požiadavky (napr. bezlepková diéta) je možné splniť na požiadanie a za príplatok. Upozorňujeme, že hotelové wellness centrum je 20. novembra 2016 otvorené len do 11:00 z dôvodu ukončenia sezóny a renovácie.

 
 
facebook g+ twitter