Európa > Rakúsko > Tirolsko > Schwaz okres > Fügen > Hotel Kohlerhof

Informácie o Hotel Kohlerhof

Víta Vás Hotel Kohlerhof na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Kohlerhof, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Kohlerhof, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Kohlerhof.
  • Hotel Kohlerhof

Hotel Kohlerhof: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelyHotel Kohlerhof: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelyHotel Kohlerhof: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelyHotel Kohlerhof: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelyHotel Kohlerhof: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelyHotel Kohlerhof: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelyHotel Kohlerhof: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelyHotel Kohlerhof: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelyHotel Kohlerhof: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelyHotel Kohlerhof: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelyHotel Kohlerhof: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelyHotel Kohlerhof: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelyHotel Kohlerhof: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelyHotel Kohlerhof: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelyHotel Kohlerhof: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelyHotel Kohlerhof: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelyHotel Kohlerhof: Ubytovanie v hoteloch Fügen - Hotely
Názov:  Hotel Kohlerhof
Ulice:  Hochfügenerstr. 84
Mesto:  6263 Fügen
Okres:  Schwaz okres
Kraj:  Tirolsko
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
105 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlarzhja

Krátky opis

Tento 4-hviezdičkový hotel sa nachádza hneď vedľa lanovky Spieljochbahn v údolí Zillertal a ponúka vám wellness centrum s rozlohou 3000 m² s krytým aj vonkajším bazénom. Všetky izby majú balkón s výhľadom na hory. Hotel Kohlerhof má wellness centrum so 6 saunami, vírivkou, parným kúpeľom a slnečnou terasou. Vybrať si môžete aj z bohatej ponuky masáží a kozmetických procedúr. V hoteli sa môžete venovať aj rôznym aktivitám ako severská chôdza, turistika či tanečné večery. Priestranné a elegantné izby sú vybavené káblovou TV s plochou obrazovkou a dokovacou stanicou na iPod a majú kúpeľňu so županmi, papučami a sušičom vlasov. Táto chata s vlastným stravovaním sa nachádza 5 minút jazdy od hotela. V reštaurácii hotela Kohlerhof si pochutíte na pokrmoch rakúskej a medzinárodnej kuchyne a navštíviť môžete aj pizzeriu a vínnu pivnicu. K dispozícii je aj après ski bar a koktailový bar. V hoteli si môžete zahrať stolný tenis a využiť úschovňu lyží a bicyklov. Vo verejných priestoroch môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. V záhrade nájdete detské ihrisko a rybník. Na mieste je k dispozícii bezplatné súkromné parkovisko. Centrum obce Fügen sa nachádza 800 metrov od hotela.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že táto chata s vlastným stravovaním je vzdialená 5 minút jazdy od hotela. Hostia ubytovaní v chate nemôžu využívať hotelové wellness centrum.

 
 
facebook g+ twitter