Európa > Rakúsko > Tirolsko > Schwaz okres > Fügen > Hotel Elisabeth

Informácie o Hotel Elisabeth

Víta Vás Hotel Elisabeth na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Elisabeth, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Elisabeth, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Elisabeth.
  • Hotel Elisabeth

Hotel Elisabeth: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelyHotel Elisabeth: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelyHotel Elisabeth: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelyHotel Elisabeth: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelyHotel Elisabeth: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelyHotel Elisabeth: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelyHotel Elisabeth: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelyHotel Elisabeth: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelyHotel Elisabeth: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelyHotel Elisabeth: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelyHotel Elisabeth: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelyHotel Elisabeth: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelyHotel Elisabeth: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelyHotel Elisabeth: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelyHotel Elisabeth: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelyHotel Elisabeth: Ubytovanie v hoteloch Fügen - HotelyHotel Elisabeth: Ubytovanie v hoteloch Fügen - Hotely
Názov:  Hotel Elisabeth
Ulice:  Hochfügener Straße 67
Mesto:  6263 Fügen
Okres:  Schwaz okres
Kraj:  Tirolsko
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
143 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Elisabeth sa nachádza hneď vedľa lanovky Spieljochbahn v obci Fügen v údolí Zillertal. Všetky izby majú balkón alebo terasu s výhľadom na Zillertalské Alpy. Vo všetkých priestoroch môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Izby v hoteli Elisabeth sú vybavené satelitnou TV a ich súčasťou je kúpeľňa so županmi a sušičom vlasov. Vo wellness centre na vás čakajú 2 sauny, parný kúpeľ a infračervená sauna. Za príplatok môžete využiť solárium a masáže. Polpenzia zahŕňa 4-chodovú večeru s výberom jedál alebo tematickú večeru, napríklad taliansky bufet. V lete je vám k dispozícii záhrada s trávnikom na opaľovanie a slnečnou terasou. Hotel vám ponúka aj túry so sprievodcom a grilovacie večery. V zime je vám k dispozícii trénovací lyžiarsky vlek a lyžiarska škola, ktoré sa nachádzajú hneď vedľa hotela. Skibus premávajúci do lyžiarskeho strediska Hochfügen má zastávku len pár metrov od hotela. Neďaleko sa nachádza bežkárska trať.


Dôležité informácie

Ak plánujete pricestovať mimo prevádzkových hodín recepcie, kontaktujte, prosím, ubytovacie zariadenie vopred. Kontaktné údaje nájdete v potvrdení rezervácie.

 
 
facebook g+ twitter