Informácie o Landhotel Wachau

Víta Vás Landhotel Wachau na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Landhotel Wachau, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Landhotel Wachau, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Landhotel Wachau.
  • Landhotel Wachau

Landhotel Wachau: Ubytovanie v hoteloch Emmersdorf an der Donau - HotelyLandhotel Wachau: Ubytovanie v hoteloch Emmersdorf an der Donau - HotelyLandhotel Wachau: Ubytovanie v hoteloch Emmersdorf an der Donau - HotelyLandhotel Wachau: Ubytovanie v hoteloch Emmersdorf an der Donau - HotelyLandhotel Wachau: Ubytovanie v hoteloch Emmersdorf an der Donau - HotelyLandhotel Wachau: Ubytovanie v hoteloch Emmersdorf an der Donau - HotelyLandhotel Wachau: Ubytovanie v hoteloch Emmersdorf an der Donau - HotelyLandhotel Wachau: Ubytovanie v hoteloch Emmersdorf an der Donau - HotelyLandhotel Wachau: Ubytovanie v hoteloch Emmersdorf an der Donau - HotelyLandhotel Wachau: Ubytovanie v hoteloch Emmersdorf an der Donau - HotelyLandhotel Wachau: Ubytovanie v hoteloch Emmersdorf an der Donau - HotelyLandhotel Wachau: Ubytovanie v hoteloch Emmersdorf an der Donau - HotelyLandhotel Wachau: Ubytovanie v hoteloch Emmersdorf an der Donau - HotelyLandhotel Wachau: Ubytovanie v hoteloch Emmersdorf an der Donau - HotelyLandhotel Wachau: Ubytovanie v hoteloch Emmersdorf an der Donau - HotelyLandhotel Wachau: Ubytovanie v hoteloch Emmersdorf an der Donau - HotelyLandhotel Wachau: Ubytovanie v hoteloch Emmersdorf an der Donau - Hotely
Názov:  Landhotel Wachau
Ulice:  Luberegg 20
Mesto:  3644 Emmersdorf an der Donau
Okres:  Melk powiat
Kraj:  Dolné Rakúsko
Štát:  Rakúsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskfresithururotrnlzh

Krátky opis

Landhotel Wachau sa nachádza len pár krokov od Dunaja na Dunajskej cyklotrase pri západnom vstupe do údolia Wachau, ktoré je zapísané na zozname UNESCO. Ponúka vám priamy výhľad na opátstvo Melk na druhej strane rieky, ku ktorému sa autom dostanete za 5 minút. Priestranné izby v hoteli Landhotel Wachau majú satelitnú TV, trezor a kúpeľňu. Na mieste nájdete à la carte reštauráciu s pivnou záhradou a tradičná vináreň „Heuriger“ prevádzkovaná tou istou rodinou je vzdialená 2 minúty chôdze.

 
 
facebook g+ twitter