Informácie o Hotel Wachau

Víta Vás Hotel Wachau na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Wachau, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Wachau, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Wachau.
  • Hotel Wachau

Hotel Wachau: Ubytovanie v hoteloch Melk - HotelyHotel Wachau: Ubytovanie v hoteloch Melk - HotelyHotel Wachau: Ubytovanie v hoteloch Melk - HotelyHotel Wachau: Ubytovanie v hoteloch Melk - HotelyHotel Wachau: Ubytovanie v hoteloch Melk - HotelyHotel Wachau: Ubytovanie v hoteloch Melk - HotelyHotel Wachau: Ubytovanie v hoteloch Melk - HotelyHotel Wachau: Ubytovanie v hoteloch Melk - HotelyHotel Wachau: Ubytovanie v hoteloch Melk - HotelyHotel Wachau: Ubytovanie v hoteloch Melk - HotelyHotel Wachau: Ubytovanie v hoteloch Melk - HotelyHotel Wachau: Ubytovanie v hoteloch Melk - HotelyHotel Wachau: Ubytovanie v hoteloch Melk - HotelyHotel Wachau: Ubytovanie v hoteloch Melk - HotelyHotel Wachau: Ubytovanie v hoteloch Melk - HotelyHotel Wachau: Ubytovanie v hoteloch Melk - HotelyHotel Wachau: Ubytovanie v hoteloch Melk - Hotely
Názov:  Hotel Wachau
Ulice:  Am Wachberg 3
Mesto:  3390 Melk
Okres:  Melk powiat
Kraj:  Dolné Rakúsko
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
80 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrurotrnlarzhja

Krátky opis

Tento malý 4-hviezdičkový hotel prevádzkovaný rodinou je zariadený v tradičnom vidieckom štýle a nachádza sa pri vstupe do mestečka Melk, 500 metrov od Dunaja, Melského opátstva a diaľnice A 1, Hotel Wachau má ocenenú reštauráciu a ponúka vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Reštaurácia Wachauer Stube bola ocenená 14 bodmi sprievodcu Gault Millau a odporúčajú ju aj iní reštaurační sprievodcovia. Ochutnajte špeciality z rýb, biohovädziny či diviny z poľovných revírov Melského opátstva. V peknom počasí môžete stolovať na terase hotela Wachau. Vychutnajte si útulnú atmosféru, ktorú vytárajú krásne naaranžované kvety a sviečky, ako aj obrazy z regiónu, príjemné vône a svieže farby. Na mieste môžete tiež využívať bezplatné parkovisko. Za príplatok máte k dispozícii parkovisko v suteréne.

 
 
facebook g+ twitter