Európa > Rakúsko > Dolné Rakúsko > Melk powiat > Melk > Hotel Restaurant zur Post

Informácie o Hotel Restaurant zur Post

Víta Vás Hotel Restaurant zur Post na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Restaurant zur Post, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Restaurant zur Post, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Restaurant zur Post.
  • Hotel Restaurant zur Post

Hotel Restaurant zur Post: Ubytovanie v hoteloch Melk - HotelyHotel Restaurant zur Post: Ubytovanie v hoteloch Melk - HotelyHotel Restaurant zur Post: Ubytovanie v hoteloch Melk - HotelyHotel Restaurant zur Post: Ubytovanie v hoteloch Melk - HotelyHotel Restaurant zur Post: Ubytovanie v hoteloch Melk - HotelyHotel Restaurant zur Post: Ubytovanie v hoteloch Melk - HotelyHotel Restaurant zur Post: Ubytovanie v hoteloch Melk - HotelyHotel Restaurant zur Post: Ubytovanie v hoteloch Melk - HotelyHotel Restaurant zur Post: Ubytovanie v hoteloch Melk - HotelyHotel Restaurant zur Post: Ubytovanie v hoteloch Melk - HotelyHotel Restaurant zur Post: Ubytovanie v hoteloch Melk - HotelyHotel Restaurant zur Post: Ubytovanie v hoteloch Melk - HotelyHotel Restaurant zur Post: Ubytovanie v hoteloch Melk - HotelyHotel Restaurant zur Post: Ubytovanie v hoteloch Melk - HotelyHotel Restaurant zur Post: Ubytovanie v hoteloch Melk - HotelyHotel Restaurant zur Post: Ubytovanie v hoteloch Melk - HotelyHotel Restaurant zur Post: Ubytovanie v hoteloch Melk - Hotely
Názov:  Hotel Restaurant zur Post
Ulice:  Linzer Straße 1
Mesto:  3390 Melk
Okres:  Melk powiat
Kraj:  Dolné Rakúsko
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
65 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Restaurant zur Post sa nachádza priamo v centre mesta Melk a má priamy výhľad na opátstvo v Melku. Ponúka saunu, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatnú požičovňu bicyklov. V reštaurácii sa podávajú sezónne rakúske jedlá pripravené z miestnych surovín. Hotel zur Post má aj vinotéku a zmrzlinový salónik. Parkovacie miesta za hotelom a v garáži sú k dispozícii zadarmo. Železničná stanica Melk je vzdialená 500 metrov. V blízkosti sa nachádza lodné mólo a cyklotrasa Donauradweg.

 
 
facebook g+ twitter