Európa > Rakúsko > Viedeň kraj > Viedeň okres > Viedeň > Le Meridien Vienna

Informácie o Le Meridien Vienna

Víta Vás Le Meridien Vienna na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Le Meridien Vienna, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Le Meridien Vienna, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Le Meridien Vienna.
  • Le Meridien Vienna

Le Meridien Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyLe Meridien Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyLe Meridien Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyLe Meridien Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyLe Meridien Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyLe Meridien Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyLe Meridien Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyLe Meridien Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyLe Meridien Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyLe Meridien Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyLe Meridien Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyLe Meridien Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyLe Meridien Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyLe Meridien Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyLe Meridien Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyLe Meridien Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyLe Meridien Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - Hotely
Názov:  Le Meridien Vienna
Ulice:  Robert-Stolz-Platz 1
Mesto:  1010 Vienna
Okres:  Viedeň okres
Kraj:  Viedeň kraj
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
159 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Le Méridien Vienna sa nachádza priamo na Ringstrasse v srdci Viedne. Svojim hosťom ponúka luxusné kúpele, bezplatný minibar s denným dopĺňaním, posilňovňu s nepretržitou prevádzkou a vnútorný bazén. Slávna Štátna opera a populárna nákupná ulica Kärntner Strasse sú hneď oproti hotelu. Všetky priestranné izby v hoteli Le Meridien Vienna majú veľkú TV s multimediálnym systémom s plochou obrazovkou a ponúkajú bezplatné nealkoholické nápoje z minibaru. Väčšina priestranných kúpeľní má voľne stojacu vaňu vo viktoriánskom dizajne a samostatný masážny sprchovací kút. Vo wellness centre môžete využívať bazén, vírivku, parný kúpeľ, saunu a fitness centrum s osobným trénerom. Môžete si tu objednať aj masáže. Hotel má terasu s výhľadom na park Schiller, kde sa počas letných mesiacov podáva občerstvenie, džúsy a koktaily. Hotelová reštaurácia a bar You ponúka všetko, čo potrebujete pre zábavu. Je to miesto na príjemný oddych, úžasné jedlá, chladivé nápoje a hudbu osobne vybranú DJ-om. Hostia môžu tiež relaxovať v Le Moët Champagne bare, kde si môžu vychutnať široký výber koktailov, chuťoviek, kávu Illy, zákusky alebo sezónne ustrice či hľuzovky. K zámku Hofburg a do Kongresového centra sa dostanete pešo za 5 minút. Stanica metra Karlsplatz je vzdialená 2 minúty chôdze a ponúka jednoduchý prístup k iným linkám metra. Počas pobytu určite oceníte možnosť bezplatného vstupu do vybraných kultúrnych pamiatok.


Dôležité informácie

Ak prídete s deťmi, informujte, prosím, hotel o ich počte a veku. Upozorňujeme, že od januára 2017 prebiehajú v izbách rekonštrukčné práce. Z tohto dôvodu môžete v čase od 9:00 do 18:00 zaznamenať určitý hluk.

 
 
facebook g+ twitter