Európa > Rakúsko > Viedeň kraj > Viedeň okres > Viedeň > Hotel Bristol - A Luxury Collection Hotel

Informácie o Hotel Bristol - A Luxury Collection Hotel

Víta Vás Hotel Bristol - A Luxury Collection Hotel na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Bristol - A Luxury Collection Hotel, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Bristol - A Luxury Collection Hotel, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Bristol - A Luxury Collection Hotel.
  • Hotel Bristol - A Luxury Collection Hotel

Hotel Bristol - A Luxury Collection Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Bristol - A Luxury Collection Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Bristol - A Luxury Collection Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Bristol - A Luxury Collection Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Bristol - A Luxury Collection Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Bristol - A Luxury Collection Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Bristol - A Luxury Collection Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Bristol - A Luxury Collection Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Bristol - A Luxury Collection Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Bristol - A Luxury Collection Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Bristol - A Luxury Collection Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Bristol - A Luxury Collection Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Bristol - A Luxury Collection Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Bristol - A Luxury Collection Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Bristol - A Luxury Collection Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Bristol - A Luxury Collection Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Bristol - A Luxury Collection Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - Hotely
Názov:  Hotel Bristol - A Luxury Collection Hotel
Ulice:  Kärntner Ring 1
Mesto:  1015 Vienna
Okres:  Viedeň okres
Kraj:  Viedeň kraj
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
301 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Tento luxusný hotel, otvorený v roku 1892, sa nachádza priamo vedľa Viedenskej štátnej opery a má ideálnu polohu na spoznávanie historických pamiatok mesta. K Dómu svätého Štefana, na slávny nákupný bulvár Kärntner Straße i k rôznym kultúrnym inštitúciám prídete odtiaľto po krátkej prechádzke. V reštaurácii Bristol Lounge, ocenenej jednou čapicou sprievodcu Gault Millau, sa podávajú rakúske špeciality a pokrmy medzinárodnej kuchyne. Luxusné izby a suity sú vybavené klimatizáciou a TV s plochou obrazovkou. Ich súčasťou je elegantná mramorová kúpeľňa. Izbová služba je k dispozícii nepretržite a v izbe na vás pri príchode čaká bezplatná minerálna voda a malý darček. V reštaurácii sa podávajú raňajky formou bufetu, obchodné obedy a večere, ale aj špeciálne vegetariánske a vegánske pokrmy. Olovrant sa podáva od 15:00 do 17:00. Počas neho si môžete vychutnať jemné pečivo, mini sendviče, koláčiky so šľahačkou, organické džemy, koláče a domáce sladkosti. Uvoľniť sa môžete v prvom americkom bare vo Viedni nazvanom Bristol. V ponuke sú aj tematické koktaily. Motívy zahŕňajú operu, hudbu a víno. Biznis centrum sa nachádza na 5. poschodí a je vybavené počítačmi a tlačiarňami. Navštíviť môžete aj posilňovňu, z ktorej sa naskytá jedinečný a fantastický výhľad na ulicu Ringstraße a Viedenskú štátnu operu. Obe zariadenia sú k dispozícii zadarmo, 24 hodín denne. Hotel ponúka ocenenú službu concierge Clefs d'Or, v rámci ktorej je vám k dispozícii skúsený tím. Ochotne vám pomôže pred a počas vášho pobytu, poskytne vám informácie a tipy, čo si pozrieť v meste, zorganizuje pre vás výlety alebo okružné jazdy po Viedni či vám zabezpečí vstupenky alebo rezervácie. Stanica metra Karlsplatz sa nachádza priamo pred hotelom a na mieste je k dispozícii parkovanie s obsluhou. Do kongresového centra Hofburg prídete odtiaľto peši za 10 minút. V celom hoteli môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

 
 
facebook g+ twitter