Európa > Rakúsko > Viedeň kraj > Viedeň okres > Viedeň > Hotel Sacher Wien

Informácie o Hotel Sacher Wien

Víta Vás Hotel Sacher Wien na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Sacher Wien, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Sacher Wien, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Sacher Wien.
  • Hotel Sacher Wien

Hotel Sacher Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Sacher Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Sacher Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Sacher Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Sacher Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Sacher Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Sacher Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Sacher Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Sacher Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Sacher Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Sacher Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Sacher Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Sacher Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Sacher Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Sacher Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Sacher Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Sacher Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - Hotely
Názov:  Hotel Sacher Wien
Ulice:  Philharmoniker-Straße 4
Mesto:  1010 Vienna
Okres:  Viedeň okres
Kraj:  Viedeň kraj
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
435 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Tradičný hotel Sacher sa nachádza v srdci Viedne, oproti budove štátnej opery a v bezprostrednej blízkosti ulice Kärntner Straße. Dopravný uzol Karlsplatz so spojeniami do ostatných častí Viedne je od hotela vzdialený 2 minúty chôdze. V bare Rote a reštaurácii Anna Sacher si vychutnáte jedlá medzinárodnej i tradičnej viedenskej kuchyne. Obľúbeným miestom stretnutí je bar Blaue. Klasickú viedenskú kávu a originálnu sacherovú tortu si môžete dopriať v kaviarni Sacher. Hotel Sacher Wien, ktorý bol otvorený v roku 1876, je zariadený cennými starožitnosťami a elegantným nábytkom a jeho steny zdobia obrazy zo slávnej zbierky. V každej individuálne zariadenej izbe sú použité luxusné materiály. V kúpeľoch Sacher si môžete vybrať zo širokej ponuky masáží, ako aj kozmetických a wellness procedúr. Kärntner Straße je najznámejšia nákupná ulica a pešia zóna v centre Viedne. Bulvár Ringstrasse, múzeum Albertina, Stephansdom a palác Hofburg s kongresovým centrom sú vzdialené len 5 až 10 minút chôdze.

 
 
facebook g+ twitter