Európa > Poľsko > Gdańsk / Danzig > Hotel Admirał

Informácie o Hotel Admirał

Víta Vás Hotel Admirał na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Admirał, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Admirał, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Admirał.
  • Hotel Admirał

Hotel Admirał: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyHotel Admirał: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyHotel Admirał: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyHotel Admirał: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyHotel Admirał: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyHotel Admirał: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyHotel Admirał: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyHotel Admirał: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyHotel Admirał: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyHotel Admirał: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyHotel Admirał: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyHotel Admirał: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyHotel Admirał: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyHotel Admirał: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyHotel Admirał: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyHotel Admirał: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyHotel Admirał: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - Hotely
Názov:  Hotel Admirał
Ulice:  ul. Tobiasza 9
Mesto:  80-837 Gdańsk
Štát:  Poľsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
50 €
213 zł
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrudanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Admirał se nachází 400 metrů od historického centra Gdaňsku. Nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi. Využívat můžete také saunu a vodní masáže. Hotel Admirał má pokoje se satelitní TV, elegantním nábytkem a moderní koupelnou s vanou nebo sprchou. Restaurace podává polskou a evropskou kuchyni i snídaně formou bufetu. Drink si můžete vychutnat v baru Kapitański. Hotelová recepce je otevřena nepřetržitě a na vlakového nádraží Gdańsk Główny dojdete od hotelu za 15 minut. Oblíbený starý gdaňský jeřáb najdete 350 metrů od hotelu.

 
 
facebook g+ twitter