Európa > Poľsko > Gdańsk / Danzig > Hotel Królewski

Informácie o Hotel Królewski

Víta Vás Hotel Królewski na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Królewski, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Królewski, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Królewski.
  • Hotel Królewski

Hotel Królewski: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyHotel Królewski: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyHotel Królewski: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyHotel Królewski: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyHotel Królewski: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyHotel Królewski: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyHotel Królewski: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyHotel Królewski: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyHotel Królewski: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyHotel Królewski: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyHotel Królewski: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyHotel Królewski: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyHotel Królewski: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyHotel Królewski: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyHotel Królewski: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyHotel Królewski: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyHotel Królewski: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - Hotely
Názov:  Hotel Królewski
Ulice:  Ołowianka 1
Mesto:  80-751 Gdańsk
Štát:  Poľsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
34 €
152 zł
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrudanofirotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Królewski sa nachádza na ostrove Ołowianka, ktorý leží medzi nábrežím rieky Motława a kanálom Stępka, a ponúka vám ubytovanie v blízkosti starého mesta v Gdansku. V celom hoteli môžete bezplatne využívať Wi-Fi pripojenie na internet a k dispozícii máte aj súkromné parkovisko zdarma. Všetky izby v hoteli Królewski sú zariadené dreveným nábytkom vrátane pracovného stola a k ich vybaveniu patrí káblová TV a minibar. Z niektorých ubytovacích jednotiek sa naskytá výhľad na stredoveké nábrežie. Každý deň sa podáva raňajkový bufet. V hotelovej reštaurácii si neskôr môžete vychutnať jedlá poľskej kuchyne. Personál hotela je vám k dispozícii 24 hodín denne a 7 dní v týždni. Rád vám pomôže aj s organizáciou prehliadky mesta a zabezpečí taxi službu. Priamo na ostrove vo vzdialenosti 150 metrov od hotela je niekoľko zaujímavostí, napríklad námorné múzeum, Baltská filharmónia a gdanský prístav. Długi Targ, srdce starého mesta, je vzdialený 850 metrov. Hlavná železničná stanica Gdansk Główny sa nachádza 2,2 km od hotela.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že cena raňajok ponúkaná počas rezervácie je nižšia ako ich cena priamo v hoteli.

 
 
facebook g+ twitter