Európa > Poľsko > Gdańsk / Danzig > Hilton Gdansk

Informácie o Hilton Gdansk

Víta Vás Hilton Gdansk na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hilton Gdansk, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hilton Gdansk, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hilton Gdansk.
  • Hilton Gdansk

Hilton Gdansk: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyHilton Gdansk: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyHilton Gdansk: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyHilton Gdansk: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyHilton Gdansk: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyHilton Gdansk: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyHilton Gdansk: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyHilton Gdansk: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyHilton Gdansk: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyHilton Gdansk: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyHilton Gdansk: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyHilton Gdansk: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyHilton Gdansk: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyHilton Gdansk: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyHilton Gdansk: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyHilton Gdansk: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyHilton Gdansk: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - Hotely
Názov:  Hilton Gdansk
Ulice:  Targ Rybny 1
Mesto:  80-838 Gdańsk
Štát:  Poľsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
89 €
398 zł
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hilton Gdansk sa nachádza na nábreží rieky Motława v historickom centre, ponúka klimatizované izby s bezplatným Wi-Fi. Krytý plavecký bazén na najvyššom poschodí ponúka panoramatický výhľad na okolitú krajinu. Izby Hiltonu sú vybavené satelitnou LCD TV s uhlopriečkou 80 centimetrov. Sú tiež vybavené zariadením na prípravu čaju a kávy a minibarom. Väčšina z nich ponúka výhľad na historické centrum alebo na rieku. Hotel sa nachádza iba 200 metrov od stredovekého prístavného žeriavu a približne 600 metrov od ulice Długi Targ v srdci historického centra. Letisko Lecha Wałęsu je vo vzdialenosti 16 km od hotela. Hostia môžu relaxovať v hotelovej posilňovni či saune. K dispozícii je tiež kúpeľné wellness centrum, ktoré ponúka masáže a iné procedúry. Hotelový personál je vám k dispozícii 24 hodín denne. Reštaurácia Mercato podáva jedlá poľskej a medzinárodnej kuchyne. High 5 Terrace Bar má otvorenú terasu, ktorá ponúka výhľad na Gdańsk. Hostia si môžu dať drink aj v bare F32.

 
 
facebook g+ twitter