> > > Adaaran Prestige Water Villas

Informácie o Adaaran Prestige Water Villas

Víta Vás Adaaran Prestige Water Villas na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Adaaran Prestige Water Villas, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Adaaran Prestige Water Villas, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Adaaran Prestige Water Villas.
  • Adaaran Prestige Water Villas

Adaaran Prestige Water Villas: Ubytovanie v hoteloch - HotelyAdaaran Prestige Water Villas: Ubytovanie v hoteloch - HotelyAdaaran Prestige Water Villas: Ubytovanie v hoteloch - HotelyAdaaran Prestige Water Villas: Ubytovanie v hoteloch - HotelyAdaaran Prestige Water Villas: Ubytovanie v hoteloch - HotelyAdaaran Prestige Water Villas: Ubytovanie v hoteloch - HotelyAdaaran Prestige Water Villas: Ubytovanie v hoteloch - HotelyAdaaran Prestige Water Villas: Ubytovanie v hoteloch - HotelyAdaaran Prestige Water Villas: Ubytovanie v hoteloch - HotelyAdaaran Prestige Water Villas: Ubytovanie v hoteloch - HotelyAdaaran Prestige Water Villas: Ubytovanie v hoteloch - HotelyAdaaran Prestige Water Villas: Ubytovanie v hoteloch - HotelyAdaaran Prestige Water Villas: Ubytovanie v hoteloch - HotelyAdaaran Prestige Water Villas: Ubytovanie v hoteloch - HotelyAdaaran Prestige Water Villas: Ubytovanie v hoteloch - HotelyAdaaran Prestige Water Villas: Ubytovanie v hoteloch - HotelyAdaaran Prestige Water Villas: Ubytovanie v hoteloch - Hotely
Názov:  Adaaran Prestige Water Villas
Ulice:  Meedhupparu Island
Mesto:  05160 Meedhoo
Štát:  
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
679 €
$722
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Rezort Adaaran Prestige Water Villas sídli na exkluzívnom ostrove Meedhupparu v letovisku Raa Atoll na Maldivách. Hosťom ponúka vonkajší bazén, súkromné ​​kúpele, služby komorníka a šéfkuchára. Klimatizované vily sú postavené nad hladinou Indického oceánu a majú podlahy zo sklenených panelov. V izbách sú vám k dispozícii TV s plochou obrazovkou, DVD prehrávač a kávovar. V rezorte môžete využiť vysokorýchlostné pripojenie na internet, masáže priamo na izbe a fitnescentrum. Okrem toho si môžete zahrať tenis alebo biliard. Na ostrove nájdete reštaurácie s medzinárodnou kuchyňou a bohatý výber vín a cigár. Cesta z rezortu Adaaran Prestige Water Villas na medzinárodné letisko Malé trvá 45 minút.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že informácie o vašom prílete a odlete je potrebné rezortu poskytnúť počas rezervácie, najneskôr však 72 hodín pred príchodom. Doprava hydroplánom je k dispozícii len do zotmenia. Ak priletíte pred 15:30, doprava do rezortu bude zabezpečená v ten istý deň. Ak priletíte po 15:30, budete musieť prenocovať v meste Male. Do rezortu budete dopravení v nasledujúci deň. Ak odlietate z letiska Male pred 9:30, budete sa musieť odhlásiť v predchádzajúci deň a prenocovať neďaleko letiska, aby ste stihli váš let. Rezort pre vás zabezpečí povinnú obojsmernú dopravu hydroplánom medzi medzinárodným letiskom Male a rezortom Adaaran Prestige Water Villas. Za dopravu sa platí pri príchode do rezortu. Ceny od 1. novembra 2016: - dieťa od 2 do 11 rokov: 175 USD. Rezort prijíma len platby v USD. Rezort neprijíma cestovné šeky. Podmienky dopravy hydroplánom: Povolená hmotnosť registrovanej batožiny je 20 kg a príručnej batožiny 5 kg na osobu. Za nadváhu batožiny sa účtuje príplatok. Batožina nemusí byť prepravená rovnakým lietadlom ako cestujúci. Dopravca si vyhradzuje právo odmietnuť prepravu nadrozmernej batožiny, batožiny presahujúcej maximálnu povolenú hmotnosť a batožiny obsahujúcej zakázané a nebezpečné predmety. Rezort Adaaran nie je povinný zabezpečiť dopravu, ubytovanie ani stravu hosťom, ktorí nie sú uvedení v pôvodnej rezervácii. Žiadosť o služby pre ďalších hostí môže rezort Adaaran akceptovať na základe vlastného uváženia, v závislosti od dostupnosti zdrojov a za príplatok, ktorý bude musieť takýto hosť uhradiť. --- Upozorňujeme, že pri registrácii a platbe v rezorte je potrebné predložiť kreditnú kartu, ktorá bola použitá na zaručenie vašej rezervácie. Ak chcete vykonať platbu kartou inej osoby, prosím, kontaktujte ubytovacie zariadenie. Personál vám poskytne bankové údaje na realizáciu bankového prevodu. --- Upozorňujeme, že rezervácia dopravy zabezpečenej rezortom je povinná. -- Upozorňujeme, že za prístelku sa platí 20 % z ceny izby za osobu a noc.

 
 
facebook g+ twitter