> > > Dusit Thani Maldives

Informácie o Dusit Thani Maldives

Víta Vás Dusit Thani Maldives na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Dusit Thani Maldives, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Dusit Thani Maldives, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Dusit Thani Maldives.
  • Dusit Thani Maldives

Dusit Thani Maldives: Ubytovanie v hoteloch - HotelyDusit Thani Maldives: Ubytovanie v hoteloch - HotelyDusit Thani Maldives: Ubytovanie v hoteloch - HotelyDusit Thani Maldives: Ubytovanie v hoteloch - HotelyDusit Thani Maldives: Ubytovanie v hoteloch - HotelyDusit Thani Maldives: Ubytovanie v hoteloch - HotelyDusit Thani Maldives: Ubytovanie v hoteloch - HotelyDusit Thani Maldives: Ubytovanie v hoteloch - HotelyDusit Thani Maldives: Ubytovanie v hoteloch - HotelyDusit Thani Maldives: Ubytovanie v hoteloch - HotelyDusit Thani Maldives: Ubytovanie v hoteloch - HotelyDusit Thani Maldives: Ubytovanie v hoteloch - HotelyDusit Thani Maldives: Ubytovanie v hoteloch - HotelyDusit Thani Maldives: Ubytovanie v hoteloch - HotelyDusit Thani Maldives: Ubytovanie v hoteloch - HotelyDusit Thani Maldives: Ubytovanie v hoteloch - HotelyDusit Thani Maldives: Ubytovanie v hoteloch - Hotely
Názov:  Dusit Thani Maldives
Ulice:  Mudhdhoo Island
Mesto:  02188 Dharavandhoo
Štát:  
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
959 €
$1034
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Luxusné ubytovacie zariadenie Dusit Thani Maldives sa nachádza na ostrove Mudhdhoo na atole Baa, a je obklopené krásnymi koralovými útesmi a tyrkysovými lagúnami. Okrem súkromnej pláže a bezplatného Wi-Fi pripojenia na internet v izbách, ponúka wellness centrum v korunách stromov a vonkajší bazén s plochou 750 m², ktorý je jedným z najväčších na Maldivách. Personál ubytovacieho zariadenia je schopný konverzovať v angličtine, ruštine, arabčine, japončine, v thajskom jazyku a mandarínskej čínštine. Moderne zariadené vily v thajskom štýle sú vybavené satelitnou TV s plochou obrazovkou, systémom priestorového zvuku Bose a ponukou filmov. Vybavenie na chladenie vína, minibar a kávovar Nespresso sú zahrnuté v cene ubytovania. Počas pobytu môžete využiť vírivku alebo si dopriať energickú sprchu vo vonkajšej dažďovej sprche. K dispozícii sú vám bezplatné toaletné potreby vrátane sady na zubnú hygienu, sady na holenie a sady na nechty. Ubytovacie zariadenie Dusit Thani Maldives je vzdialené 35 minút letu hydroplánom z medzinárodného letiska Malé alebo 25 minút vnútroštátnym letom na miestne letisko Dharavandhoo a následne 10 minút jazdy motorovým člnom. Rezort má jedinečné wellness centrum zasadené do korún stromov, ktorého súčasťou je 6 masážnych kapsúl s nádherným výhľadom na okolie. Pre zdravie hostí rezort ponúka bezplatné lekcie jogy na pláži, moderne zariadenú posilňovňu, vybavenie pre šnorchlovanie a dva osvetlené tenisové kurty. Počas pobytu sa tiež môžete venovať potápaniu a šnorchlovaniu. K dispozícii je vám knižnica a obchod so suvenírmi. Ubytovacie zariadenie prijíma platby Union Pay. V reštaurácii The Market sa podávajú jedlá medzinárodnej kuchyne formou bufetu, zatiaľ čo v reštaurácii Benjarong, postavenej nad hladinou mora, si pochutíte na thajských špecialitách. V reštaurácii The Sea Grill si priamo na pláži vychutnáte grilované morské plody a steaky. V baroch Sand a Sala sa podávajú lahodné nápoje a občerstvenie. Výdatné raňajky zahŕňajú aj čínske špeciality.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že po vytvorení rezervácie vás bude kontaktovať rezervačný tím rezortu Dusit ohľadom zabezpečenia vybraného spôsobu transferu z medzinárodného letiska Malé na ostrov. Môžete si vybrať medzi malebným 35-minútovým letom hydroplánom alebo príjemným 25-minútovým vnútroštátnym letom a 10-minútovou plavbou rýchlostným člnom do rezortu. Na zabezpečenie bezroblémového transferu by bolo vhodné poskytnúť rezortu údaje o vašom medzinárodnom lete. Transfery sa poskytujú za príplatok, ktorý je potrebné uhradiť pri odhlásení. Obaja poskytovatelia transferov sú externými partnermi, a preto rezort nemôže ovplyvniť harmonogram letov. Spoločnosť Maldivian Airways/FlyMe prevádzkuje lety každý deň od 6:00 do 22:30. Ak prichádzate mimo týchto hodín, budete si musieť nájsť ubytovanie na noc na ostrove Malé alebo na ostrove Hulhumalé.

 
 
facebook g+ twitter