> > > Coco Palm Dhuni Kolhu

Informácie o Coco Palm Dhuni Kolhu

Víta Vás Coco Palm Dhuni Kolhu na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Coco Palm Dhuni Kolhu, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Coco Palm Dhuni Kolhu, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Coco Palm Dhuni Kolhu.
  • Coco Palm Dhuni Kolhu

Coco Palm Dhuni Kolhu: Ubytovanie v hoteloch - HotelyCoco Palm Dhuni Kolhu: Ubytovanie v hoteloch - HotelyCoco Palm Dhuni Kolhu: Ubytovanie v hoteloch - HotelyCoco Palm Dhuni Kolhu: Ubytovanie v hoteloch - HotelyCoco Palm Dhuni Kolhu: Ubytovanie v hoteloch - HotelyCoco Palm Dhuni Kolhu: Ubytovanie v hoteloch - HotelyCoco Palm Dhuni Kolhu: Ubytovanie v hoteloch - HotelyCoco Palm Dhuni Kolhu: Ubytovanie v hoteloch - HotelyCoco Palm Dhuni Kolhu: Ubytovanie v hoteloch - HotelyCoco Palm Dhuni Kolhu: Ubytovanie v hoteloch - HotelyCoco Palm Dhuni Kolhu: Ubytovanie v hoteloch - HotelyCoco Palm Dhuni Kolhu: Ubytovanie v hoteloch - HotelyCoco Palm Dhuni Kolhu: Ubytovanie v hoteloch - HotelyCoco Palm Dhuni Kolhu: Ubytovanie v hoteloch - HotelyCoco Palm Dhuni Kolhu: Ubytovanie v hoteloch - HotelyCoco Palm Dhuni Kolhu: Ubytovanie v hoteloch - HotelyCoco Palm Dhuni Kolhu: Ubytovanie v hoteloch - Hotely
Názov:  Coco Palm Dhuni Kolhu
Ulice:  Dhuni Kolhu
Mesto:  06140 Thulhaadhoo
Štát:  
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
385 €
$410
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Zažite luxusný pobyt vo vilách v tropickom štýle, ktoré sa nachádzajú hneď vedľa krištáľovo čistej vody súkromného ostrovného raja. Ubytovacie zariadenie Coco Palm Dhuni Kolhu ponúka 5 reštaurácií a 5-hviezdičkové wellness a fitnescentrum. Klimatizované vily sú vybavené zariadením z kvalitného dreva a cukrovej trstiny a naskytá sa z nich krásny výhľad na oceán alebo okolitú zeleň. Vily majú vlastnú terasu s vonkajším posedením. Súkromná kúpeľňa je vybavená bezplatnými toaletnými potrebami, papučami a potrebami na zubnú hygienu. Vo voľnom čase sa môžete venovať vodným športom, vrátane kanoistiky a potápania. Prípadne si môžete dopriať upokojujúcu masáže vo wellness centre Coco Spa. Ubytovacie zariadenie prijíma Union Pay, ak je prítomný držiteľ karty. Reštauračné zariadenie Cowrie ponúka výdatný medzinárodný bufet vo veľkom pavilóne pod holým nebom. Personál vám môže zabezpečiť stravovanie v súkromí vašej vily. Nájdete tu dva bary, z toho jeden na pláži, ktoré sú ideálne pre relaxáciu a sledovanie západu slnka. Ostrov Coco Palm Dhuni Kolhu sa nachádza 124 km odtiaľto alebo 30 minút scénického letu hydroplánom z medzinárodného letiska Malé.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že celkový počet cestujúcich a informácie o čase vášho príletu a odletu je nutné uviesť už pri rezervácii, najneskôr však 72 hodín pred príchodom. Rezort pre vás zabezpečí spiatočný transfer hydroplánom z medzinárodného letiska Malé do rezortu. Všetky príplatky je potrebné uhradiť priamo v hoteli. Ceny za obojsmerný transfer (vrátane dane a servisného poplatku) sú takéto: do 31. októbra 2016: 228 USD za dieťa (od 2 do 12 rokov), od 1. novembra 2016 do 31. októbra 2017: 266 USD za dieťa (od 2 do 12 rokov). Máte nárok na prepravu 20 kg batožiny a príručnej batožiny s maximálnou hmotnosťou 5 kg. Za prepravu batožiny navyše si prevádzkovateľ hydroplánu účtuje príplatok. Neposkytnutie informácií o presnom čase vášho príchodu môže spôsobiť oneskorenie leteckej/námornej dopravy, nutnosť prenajať si súkromný motorový čln a/alebo dodatočné náklady za prenocovanie. Spoločnosť Coco Collection, Sunland Pvt. Ltd. ani jednotlivé rezorty nenesú zodpovednosť za dodatočné náklady spôsobené neposkytnutím presných informácií o čase vášho príchodu. Upozorňujeme, že balíček all inclusive zahŕňa: – všetky jedlá a vybrané nápoje iba v hlavnej reštaurácii, – špeciálne gurmánske zážitky v ňom nie sú zahrnuté. S cieľom zabezpečiť bezproblémové spojenie hydroplánom z letiska do rezortu Coco Palm Dhuni Kolhu je potrebné poskytnúť číslo príletu lietadla čo najskôr. Pri tejto príležitosti by sme chceli upozorniť, že spoločnosť, ktorá prevádzkuje hydroplány a poskytuje dopravu do/z rezortu vyžaduje poskytnúť čísla medzinárodného letu 72 hodín pred príletom, aby bolo možné zabezpečiť miesto v hydropláne. Ak túto informáciu neposkytnete primerane včas, váš prevoz do rezortu sa môže výrazne oneskoriť. Rezort nenesie zodpovednosť za žiadne dodatočné náklady vzniknuté v dôsledku neohlásenia príchodov. Prevádzková doba hydroplánov na Maldivách je od 6:00 do 17:30 a radi by sme vás informovali, že pre prílety pristávajúce po 16:30 a odlety odlietajúce pred 8:50 ráno nie je k dispozícii spojenie hydroplánom do alebo z rezortu CocoPalm Dhunikolhu. Ak cestujete na Maldivy ktorýmkoľvek letom vo vyššie uvedených časoch, odporúčame vám rezervovať si ubytovanie v hoteli neďaleko letiska v deň príletu alebo odletu.

 
 
facebook g+ twitter