Európa > Švajčiarsko > Švajčiarsko > Švajčiarsko > Thun > Hotel Bellevue au Lac

Informácie o Hotel Bellevue au Lac

Víta Vás Hotel Bellevue au Lac na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Bellevue au Lac, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Bellevue au Lac, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Bellevue au Lac.
  • Hotel Bellevue au Lac

Hotel Bellevue au Lac: Ubytovanie v hoteloch Thun - HotelyHotel Bellevue au Lac: Ubytovanie v hoteloch Thun - HotelyHotel Bellevue au Lac: Ubytovanie v hoteloch Thun - HotelyHotel Bellevue au Lac: Ubytovanie v hoteloch Thun - HotelyHotel Bellevue au Lac: Ubytovanie v hoteloch Thun - HotelyHotel Bellevue au Lac: Ubytovanie v hoteloch Thun - HotelyHotel Bellevue au Lac: Ubytovanie v hoteloch Thun - HotelyHotel Bellevue au Lac: Ubytovanie v hoteloch Thun - HotelyHotel Bellevue au Lac: Ubytovanie v hoteloch Thun - HotelyHotel Bellevue au Lac: Ubytovanie v hoteloch Thun - HotelyHotel Bellevue au Lac: Ubytovanie v hoteloch Thun - HotelyHotel Bellevue au Lac: Ubytovanie v hoteloch Thun - HotelyHotel Bellevue au Lac: Ubytovanie v hoteloch Thun - HotelyHotel Bellevue au Lac: Ubytovanie v hoteloch Thun - HotelyHotel Bellevue au Lac: Ubytovanie v hoteloch Thun - HotelyHotel Bellevue au Lac: Ubytovanie v hoteloch Thun - HotelyHotel Bellevue au Lac: Ubytovanie v hoteloch Thun - Hotely
Názov:  Hotel Bellevue au Lac
Ulice:  Staatsstrasse 1
Mesto:  3652 Thun
Okres:  Švajčiarsko
Kraj:  Švajčiarsko
Štát:  Švajčiarsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
110 Fr.
100 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Dôležité informácie

Hostia sú pri registrácii povinní predložiť platný doklad totožnosti s fotografiou a kreditnú kartu. Upozorňujeme, že vyhovenie špeciálnym požiadavkám zavisí na dostupnosti a môžu sa na ne vzťahovať dodatočné poplatky. Prosím, informujte ubytovacie zariadenie Hotel Bellevue au Lac o predpokladanom čase Vášho príchodu vopred. Môžete na to použiť políčko Špeciálne požiadavky počas rezervácie alebo sa skontaktovať s ubytovacím zariadením priamo. Kontaktné údaje sú uvedené v potvrdení Vašej rezervácie.

 
 
facebook g+ twitter