Informácie o Hotel Chartreuse

Víta Vás Hotel Chartreuse na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Chartreuse, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Chartreuse, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Chartreuse.
  • Hotel Chartreuse

Hotel Chartreuse: Ubytovanie v hoteloch Thun - HotelyHotel Chartreuse: Ubytovanie v hoteloch Thun - HotelyHotel Chartreuse: Ubytovanie v hoteloch Thun - HotelyHotel Chartreuse: Ubytovanie v hoteloch Thun - HotelyHotel Chartreuse: Ubytovanie v hoteloch Thun - HotelyHotel Chartreuse: Ubytovanie v hoteloch Thun - HotelyHotel Chartreuse: Ubytovanie v hoteloch Thun - HotelyHotel Chartreuse: Ubytovanie v hoteloch Thun - HotelyHotel Chartreuse: Ubytovanie v hoteloch Thun - HotelyHotel Chartreuse: Ubytovanie v hoteloch Thun - HotelyHotel Chartreuse: Ubytovanie v hoteloch Thun - HotelyHotel Chartreuse: Ubytovanie v hoteloch Thun - HotelyHotel Chartreuse: Ubytovanie v hoteloch Thun - HotelyHotel Chartreuse: Ubytovanie v hoteloch Thun - HotelyHotel Chartreuse: Ubytovanie v hoteloch Thun - HotelyHotel Chartreuse: Ubytovanie v hoteloch Thun - HotelyHotel Chartreuse: Ubytovanie v hoteloch Thun - Hotely
Názov:  Hotel Chartreuse
Ulice:  Staatsstrasse 142, 3626 Hünibach bei Thun
Mesto:  3626 Thun
Okres:  Švajčiarsko
Kraj:  Švajčiarsko
Štát:  Švajčiarsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
70 €
75 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: endefresitrutrnlarzh

Quick description

Hotel Restaurant Chartreuse in Hünibach is located at a 2-km distance from Thun, just 200 metres from the beach and the ship pier at Lake Thun. All rooms are traditionally furnished and have a private bathroom. A children’s playground is available on site. A bus stop can be found right in front of the hotel. Interlaken is a 15-minute drive and Bern is a 20-minute drive away. Thun can be reached on foot in 20 minutes.

 
 
facebook g+ twitter