Európa > Švajčiarsko > Švajčiarsko > Švajčiarsko > Thun > Deltapark Vitalresort

Informácie o Deltapark Vitalresort

Víta Vás Deltapark Vitalresort na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Deltapark Vitalresort, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Deltapark Vitalresort, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Deltapark Vitalresort.
  • Deltapark Vitalresort

Deltapark Vitalresort: Ubytovanie v hoteloch Thun - HotelyDeltapark Vitalresort: Ubytovanie v hoteloch Thun - HotelyDeltapark Vitalresort: Ubytovanie v hoteloch Thun - HotelyDeltapark Vitalresort: Ubytovanie v hoteloch Thun - HotelyDeltapark Vitalresort: Ubytovanie v hoteloch Thun - HotelyDeltapark Vitalresort: Ubytovanie v hoteloch Thun - HotelyDeltapark Vitalresort: Ubytovanie v hoteloch Thun - HotelyDeltapark Vitalresort: Ubytovanie v hoteloch Thun - HotelyDeltapark Vitalresort: Ubytovanie v hoteloch Thun - HotelyDeltapark Vitalresort: Ubytovanie v hoteloch Thun - HotelyDeltapark Vitalresort: Ubytovanie v hoteloch Thun - HotelyDeltapark Vitalresort: Ubytovanie v hoteloch Thun - HotelyDeltapark Vitalresort: Ubytovanie v hoteloch Thun - HotelyDeltapark Vitalresort: Ubytovanie v hoteloch Thun - HotelyDeltapark Vitalresort: Ubytovanie v hoteloch Thun - HotelyDeltapark Vitalresort: Ubytovanie v hoteloch Thun - HotelyDeltapark Vitalresort: Ubytovanie v hoteloch Thun - Hotely
Názov:  Deltapark Vitalresort
Ulice:  Deltaweg 29
Mesto:  3645 Thun
Okres:  Švajčiarsko
Kraj:  Švajčiarsko
Štát:  Švajčiarsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
245 Fr.
223 €
 

 Tento text je dostupný také v: endefresitrutrnlarzh

Quick description

Deltapark Vitalresort is a new spa and wellness resort at the shores of Lake Thun in the Bernese Oberland. It offers 3 restaurants, a 2,000m² spa area, and conference facilities. Free WiFi is provided. The Vitalresort Deltapark has rooms in 3 separate buildings and offering different comfort levels. The rooms in the main building offer 4-star superior standard with balconies and the rooms in the annex Waldhaus offer 3-star standard without balconies. All rooms are very quiet and feature views to the garden, the lake or the mountains. Guests of Deltapark Vitalresort can get active in the fitness area or relax in the large hotel park.


Important information

Please note that children younger than 12 years cannot be admitted to the spa area.

 
 
facebook g+ twitter