Európa > Poľsko > Sopot > Hotel Bursztyn

Informácie o Hotel Bursztyn

Víta Vás Hotel Bursztyn na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Bursztyn, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Bursztyn, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Bursztyn.
  • Hotel Bursztyn

Hotel Bursztyn: Ubytovanie v hoteloch Sopot - HotelyHotel Bursztyn: Ubytovanie v hoteloch Sopot - HotelyHotel Bursztyn: Ubytovanie v hoteloch Sopot - HotelyHotel Bursztyn: Ubytovanie v hoteloch Sopot - HotelyHotel Bursztyn: Ubytovanie v hoteloch Sopot - HotelyHotel Bursztyn: Ubytovanie v hoteloch Sopot - HotelyHotel Bursztyn: Ubytovanie v hoteloch Sopot - HotelyHotel Bursztyn: Ubytovanie v hoteloch Sopot - HotelyHotel Bursztyn: Ubytovanie v hoteloch Sopot - HotelyHotel Bursztyn: Ubytovanie v hoteloch Sopot - HotelyHotel Bursztyn: Ubytovanie v hoteloch Sopot - HotelyHotel Bursztyn: Ubytovanie v hoteloch Sopot - HotelyHotel Bursztyn: Ubytovanie v hoteloch Sopot - HotelyHotel Bursztyn: Ubytovanie v hoteloch Sopot - HotelyHotel Bursztyn: Ubytovanie v hoteloch Sopot - HotelyHotel Bursztyn: Ubytovanie v hoteloch Sopot - HotelyHotel Bursztyn: Ubytovanie v hoteloch Sopot - Hotely
Názov:  Hotel Bursztyn
Ulice:  ul. Emilii Plater 19
Mesto:  81-777 Sopot
Štát:  Poľsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
29 €
126 zł
 

 Tento text je dostupný také v: endeskplfresitsvrunofitrnlarzhja

Krátky opis

Hotel Bursztyn sa nachádza pri plážovej promenáde v prímorskom letovisku Sopot. Ponúka vám ubytovanie len 30 metrov od piesočnatej pláže s výhľadom na more. Tento hotel obklopuje rozsiahly súkromný borovicový les a má vstup na súkromnú pláž. K dispozícii máte aj bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Moderne zariadené izby majú súkromnú kúpeľňu so sušičom vlasov. Každá je vybavená káblovou TV. Každý deň sa podávajú raňajky formou bufetu. V reštaurácii hotela Bursztyn sa podávajú európske jedlá s výberom domácich cestovín. Reštaurácia má priestrannú slnečnú terasu s výhľadom na more, kde si hostia môžu pochutnať na jedle. K dispozícii je aj druhá terasa s výhľadom na more. Na mieste je k dispozícii aj priestor určený na grilovanie. Na recepcii s nepretržitou prevádzkou si môžete požičať športový výstroj. Okrem toho sa v areáli hotela nachádza aj bedmintonové a volejbalové ihrisko a ihrisko pre deti. Ulica Bohaterów Monte Cassino alebo Monciak sa nachádza vo vzdialenosti 1,3 km. Nájdete na nej známe stavby, napríklad Krzywy Domek. Vedie k sopotskému mólu, ktoré je najdlhším dreveným mólom v Európe.

 
 
facebook g+ twitter