Európa > Poľsko > Gdańsk / Danzig > Novotel Gdańsk Marina

Informácie o Novotel Gdańsk Marina

Víta Vás Novotel Gdańsk Marina na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Novotel Gdańsk Marina, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Novotel Gdańsk Marina, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Novotel Gdańsk Marina.
  • Novotel Gdańsk Marina

Novotel Gdańsk Marina: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyNovotel Gdańsk Marina: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyNovotel Gdańsk Marina: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyNovotel Gdańsk Marina: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyNovotel Gdańsk Marina: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyNovotel Gdańsk Marina: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyNovotel Gdańsk Marina: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyNovotel Gdańsk Marina: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyNovotel Gdańsk Marina: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyNovotel Gdańsk Marina: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyNovotel Gdańsk Marina: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyNovotel Gdańsk Marina: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyNovotel Gdańsk Marina: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyNovotel Gdańsk Marina: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyNovotel Gdańsk Marina: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyNovotel Gdańsk Marina: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyNovotel Gdańsk Marina: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - Hotely
Názov:  Novotel Gdańsk Marina
Ulice:  ul. Jelitkowska 20
Mesto:  80-342 Gdańsk
Štát:  Poľsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
44 €
189 zł
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrudanofitrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Novotel Gdańsk Marina, situovaný 150 metrov od pláže Jelitkowo na pobreží Baltského mora, ponúka priestranné absolútne nefajčiarske izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Využívať môžete voľný vstup do krytého bazéna, sauny a fitnescentra. Svetlé izby v hoteli Novotel Marina ponúkajú súkromné kúpeľne s vaňou a sprchovacím kútom. V každej izbe nájdete tiež káblovú TV, minibar a pracovný stôl. Po dni strávenom na pláži si môžete dopriať masáž. Hotel Novotel Marina ponúka vlastný tenisový kurt. Môžete tiež využiť hotelový lounge bar Novo 2. Hotel sa nachádza v pokojnej oblasti, ďaleko od hluku centra mesta. Centrum mesta Sopot, obľúbeného prímorského letoviska, je vzdialené 2 km. Staré mesto Gdanska je situované 10 km od hotela, je však vzdialené len 16 minút jazdy vlakom od železničnej stanice Gdańsk Żabianka, ktorá sa nachádza 2 km od hotela Novotel.

 
 
facebook g+ twitter