Európa > Francúzko > Rhone-Alpes > Rhone > Lyon > Le Phénix Hôtel

Informácie o Le Phénix Hôtel

Víta Vás Le Phénix Hôtel na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Le Phénix Hôtel, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Le Phénix Hôtel, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Le Phénix Hôtel.
  • Le Phénix Hôtel

Le Phénix Hôtel: Ubytovanie v hoteloch Lyon - HotelyLe Phénix Hôtel: Ubytovanie v hoteloch Lyon - HotelyLe Phénix Hôtel: Ubytovanie v hoteloch Lyon - HotelyLe Phénix Hôtel: Ubytovanie v hoteloch Lyon - HotelyLe Phénix Hôtel: Ubytovanie v hoteloch Lyon - HotelyLe Phénix Hôtel: Ubytovanie v hoteloch Lyon - HotelyLe Phénix Hôtel: Ubytovanie v hoteloch Lyon - HotelyLe Phénix Hôtel: Ubytovanie v hoteloch Lyon - HotelyLe Phénix Hôtel: Ubytovanie v hoteloch Lyon - HotelyLe Phénix Hôtel: Ubytovanie v hoteloch Lyon - HotelyLe Phénix Hôtel: Ubytovanie v hoteloch Lyon - HotelyLe Phénix Hôtel: Ubytovanie v hoteloch Lyon - HotelyLe Phénix Hôtel: Ubytovanie v hoteloch Lyon - HotelyLe Phénix Hôtel: Ubytovanie v hoteloch Lyon - HotelyLe Phénix Hôtel: Ubytovanie v hoteloch Lyon - HotelyLe Phénix Hôtel: Ubytovanie v hoteloch Lyon - HotelyLe Phénix Hôtel: Ubytovanie v hoteloch Lyon - Hotely
Názov:  Le Phénix Hôtel
Ulice:  7 Quai De Bondy
Mesto:  69005 Lyon
Okres:  Rhone
Kraj:  Rhone-Alpes
Štát:  Francúzko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
79 €
 

 Tento text je dostupný také v: endefresitrutrnlelzhja

Quick description

Le Phénix Hôtel is a 5-minute walk from Old Lyon, and 100 metres from Saint Paul Bus Station. It offers air-conditioned accommodation with free Wi-Fi. Each room at the Phénix has a private bathroom and a flat-screen TV with satellite channels. Breakfast can be served to the guest rooms or in the glass-roofed breakfast room. Le Phénix Hôtel also provides a bar, 24-hour reception and a car rental service. The Phénix is just 500 metres from the Musée des Beaux-Arts on Lyon’s Presqu’île. The Place Bellecour and Lyon’s Part-Dieu Train Station are a short metro ride away.

 
 
facebook g+ twitter