Európa > Francúzko > Rhone-Alpes > Rhone > Lyon > Hôtel Saint-Paul

Informácie o Hôtel Saint-Paul

Víta Vás Hôtel Saint-Paul na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hôtel Saint-Paul, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hôtel Saint-Paul, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hôtel Saint-Paul.
  • Hôtel Saint-Paul

Hôtel Saint-Paul: Ubytovanie v hoteloch Lyon - HotelyHôtel Saint-Paul: Ubytovanie v hoteloch Lyon - HotelyHôtel Saint-Paul: Ubytovanie v hoteloch Lyon - HotelyHôtel Saint-Paul: Ubytovanie v hoteloch Lyon - HotelyHôtel Saint-Paul: Ubytovanie v hoteloch Lyon - HotelyHôtel Saint-Paul: Ubytovanie v hoteloch Lyon - HotelyHôtel Saint-Paul: Ubytovanie v hoteloch Lyon - HotelyHôtel Saint-Paul: Ubytovanie v hoteloch Lyon - HotelyHôtel Saint-Paul: Ubytovanie v hoteloch Lyon - HotelyHôtel Saint-Paul: Ubytovanie v hoteloch Lyon - HotelyHôtel Saint-Paul: Ubytovanie v hoteloch Lyon - HotelyHôtel Saint-Paul: Ubytovanie v hoteloch Lyon - HotelyHôtel Saint-Paul: Ubytovanie v hoteloch Lyon - HotelyHôtel Saint-Paul: Ubytovanie v hoteloch Lyon - HotelyHôtel Saint-Paul: Ubytovanie v hoteloch Lyon - HotelyHôtel Saint-Paul: Ubytovanie v hoteloch Lyon - HotelyHôtel Saint-Paul: Ubytovanie v hoteloch Lyon - Hotely
Názov:  Hôtel Saint-Paul
Ulice:  6 Rue Lainerie
Mesto:  69005 Lyon
Okres:  Rhone
Kraj:  Rhone-Alpes
Štát:  Francúzko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
49 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrudanofirotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Saint-Paul sa nachádza v historickej oblasti Vieux Lyon, 100 metrov od chrámu Loge du Change. Ponúka izby s vlastným sociálnym zariadením, všetky vybavené TV a Wi-Fi. Hotel Saint-Paul ponúka raňajky formou bufetu v jedálni a hostia nájdu tiež veľa barov a reštaurácií v okolitých peších zónach. Hostia môžu bezpečne uložiť svoju batožinu počas posledného dňa pobytu po odhlásení. Saint-Paul je len pár krokov od železničnej stanice Lyon-Saint-Paul a len 600 metrov od námestia Place des Terreaux.

 
 
facebook g+ twitter