Informácie o Napoleon Paris

Víta Vás Napoleon Paris na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Napoleon Paris, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Napoleon Paris, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Napoleon Paris.
  • Napoleon Paris

Napoleon Paris: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyNapoleon Paris: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyNapoleon Paris: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyNapoleon Paris: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyNapoleon Paris: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyNapoleon Paris: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyNapoleon Paris: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyNapoleon Paris: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyNapoleon Paris: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyNapoleon Paris: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyNapoleon Paris: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyNapoleon Paris: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyNapoleon Paris: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyNapoleon Paris: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyNapoleon Paris: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyNapoleon Paris: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyNapoleon Paris: Ubytovanie v hoteloch Paríž - Hotely
Názov:  Napoleon Paris
Ulice:  40, avenue de Friedland
Mesto:  75008 Paris
Okres:  Paríž okres
Kraj:  Ile de France (Paríž)
Štát:  Francúzko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
198 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Napoleon Paris sa nachádza neďaleko Víťazného oblúka a bulváru Champs-Elysées. Od štadióna Parc des Princes je vzdialený 6,8 km alebo 15 minút jazdy autom. Ponúka individuálne navrhnuté izby s moderným komfortom. Izby a suity ponúkajú výhľad na pokojnú ulicu Avenue de Friedland alebo do hotelového zeleného vnútorného dvora. Sú kompletne vybavené LCD TV s plochou obrazovkou, klimatizáciou a vkusným nábytkom. Moderné mramorové kúpeľne majú vane, zväčšovacie zrkadlá a župany. Preslávená reštaurácia hotela Napoleon Bivouac Café ponúka gurmánsku kuchyňu a bar má krytú terasu s fontánou. Biznis štvrť La Défense je vzdialená len pár minút neďalekým metrom.


Dôležité informácie

Pri príchode je potrebné predložiť platný preukaz totožnosti a kreditnú kartu, ktorá bola použitá na uhradenie zálohy pri rezervácii. Ak to nie je možné, kontaktujte hotel ešte pred príchodom.

 
 
facebook g+ twitter