Informácie o Hotel Ambassador

Víta Vás Hotel Ambassador na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Ambassador, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Ambassador, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Ambassador.
  • Hotel Ambassador

Hotel Ambassador: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Ambassador: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Ambassador: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Ambassador: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Ambassador: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Ambassador: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Ambassador: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Ambassador: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Ambassador: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Ambassador: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Ambassador: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Ambassador: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Ambassador: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Ambassador: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Ambassador: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Ambassador: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Ambassador: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - Hotely
Názov:  Hotel Ambassador
Ulice:  Kärntner Straße 22
Mesto:  1010 Vienna
Okres:  Viedeň okres
Kraj:  Viedeň kraj
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
180 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Luxusný hotel Ambassador sa nachádza na nákupnej ulici Kärntner v centre Viedne, iba 200 metrov od staníc metra Karlsplatz a Stephansplatz. Jeho súčasťou je reštaurácia a dostupné je tiež bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Hotel Ambassador bol otvorený v roku 1898 a hostil už aj slávne osobnosti ako Marlene Dietrich a Mark Twain. Nachádza sa len kúsok pešo od hlavných pamiatok, ako sú Katedrála svätého Štefana, cisársky palác Hofburg a Štátna opera. Hotel Ambassador ponúka priestranné a elegantné izby individuálne zariadené vybranými starožitnosťami. Sú vybavené nastaviteľnou klimatizáciou, satelitnou TV, minibarom a trezorom. V reštaurácii sa podávajú jedlá rakúskej kuchyne a sezónne špeciality. Zo zimnej záhrady sa naskytá výhľad na historické námestie Neuer Markt. Bar Atrium ponúka koktaily, kávu a občerstvenie. V letných mesiacoch môžete relaxovať v kaviarni pod holým nebom na ulici Kärntner Straße. Kongresové centrum Hofburg je vzdialené 10 minút chôdze.


Dôležité informácie

Ak plánujete príchod mimo otváracích hodín recepcie, informujte o tom, prosím, hotel vopred. Kontaktné údaje nájdete v potvrdení rezervácie. Na rezerváciu pobytu dlhšieho ako 15 nocí sa vzťahujú odlišné storno podmienky. V prípade rezervovania takéhoto pobytu vás bude kontaktovať personál hotela Ambassador.

 
 
facebook g+ twitter