Ázia > Maledivy > Maafushi > COMO Cocoa Island

Informácie o COMO Cocoa Island

Víta Vás COMO Cocoa Island na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte COMO Cocoa Island, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre COMO Cocoa Island, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre COMO Cocoa Island.
  • COMO Cocoa Island

COMO Cocoa Island: Ubytovanie v hoteloch Maafushi - HotelyCOMO Cocoa Island: Ubytovanie v hoteloch Maafushi - HotelyCOMO Cocoa Island: Ubytovanie v hoteloch Maafushi - HotelyCOMO Cocoa Island: Ubytovanie v hoteloch Maafushi - HotelyCOMO Cocoa Island: Ubytovanie v hoteloch Maafushi - HotelyCOMO Cocoa Island: Ubytovanie v hoteloch Maafushi - HotelyCOMO Cocoa Island: Ubytovanie v hoteloch Maafushi - HotelyCOMO Cocoa Island: Ubytovanie v hoteloch Maafushi - HotelyCOMO Cocoa Island: Ubytovanie v hoteloch Maafushi - HotelyCOMO Cocoa Island: Ubytovanie v hoteloch Maafushi - HotelyCOMO Cocoa Island: Ubytovanie v hoteloch Maafushi - HotelyCOMO Cocoa Island: Ubytovanie v hoteloch Maafushi - HotelyCOMO Cocoa Island: Ubytovanie v hoteloch Maafushi - HotelyCOMO Cocoa Island: Ubytovanie v hoteloch Maafushi - HotelyCOMO Cocoa Island: Ubytovanie v hoteloch Maafushi - HotelyCOMO Cocoa Island: Ubytovanie v hoteloch Maafushi - HotelyCOMO Cocoa Island: Ubytovanie v hoteloch Maafushi - Hotely
Názov:  COMO Cocoa Island
Ulice:  South Male Atoll
Mesto:  08480 Maafushi
Štát:  Maledivy
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1205 €
$1283
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Rezort Cocoa Island Maldives vám ponúka luxusné ubytovanie na súkromnom pobreží atolu Káfu v časti Južný Male. Nechajte sa rozmaznávať kúpeľnými procedúrami a využite 2 súkromné útesy na potápanie a bazén s nekonečným okrajom. Elegantné klimatizované suity a vily inšpirované dizajnom dhoni (miestnej rybárskej lode) sa pýšia prekrásnym výhľadom na krištáľové vody oceánu. Každá je vybavená TV s plochou obrazovkou a veľkou kúpeľňou s vaňou. V stredisku COMO Shambhala Retreat môžete vyskúšať programy využívajúce procedúry ajurvédy, posilňovňu i hodiny jogy. Ak chcete stráviť pokojné popoludnie vnútri, máte k dispozícii knižnicu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. V reštaurácii Ufaa si môžete dopriať celodenné stravovanie so zdravými juhoindickými pokrmami pripravenými z čerstvých plodov mora a organickej zeleniny. Vo vybraných dňoch môžete ochutnať grilované jedlá formou bufetu. Rezort Cocoa Island je vzdialený asi 31 km alebo 40 minút plavby loďou z medzinárodného letiska Male.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že informácie o vašom prílete a odlete je rezortu potrebné poskytnúť už počas rezervácie, najneskôr však 72 hodín pred príchodom. Rezort pre vás zabezpečí spiatočný transfer rýchlostným člnom medzi rezortom a medzinárodným letiskom Malé. Plavba rýchlostným člnom z letiska Malé do rezortu trvá 40 minút. Všetky dodatočné poplatky je potrebné uhradiť priamo v rezorte. Cena spiatočného letiskového transferu (cena na osobu; spolu s inými hosťami rezortu Cocoa Island; platí len pre pravidelné lety): Dospelá osoba: 250 USD Dieťa od 3 do 12 rokov: 125 USD Dieťa od 0 do 2 rokov: zadarmo Hostia sú pri registrácii povinní predložiť platný doklad totožnosti s fotografiou a kreditnú kartu. Upozorňujeme, že vyhovenie špeciálnym požiadavkám zavisí na dostupnosti a môžu sa na ne vzťahovať dodatočné poplatky. Prosím, informujte ubytovacie zariadenie COMO Cocoa Island o predpokladanom čase Vášho príchodu vopred. Môžete na to použiť políčko Špeciálne požiadavky počas rezervácie alebo sa skontaktovať s ubytovacím zariadením priamo. Kontaktné údaje sú uvedené v potvrdení Vašej rezervácie. Platba vopred bankovým prevodom je požadovaná. Ubytovacie zariadenie Vás bude kontaktovať po vytvorení rezervácie a poskytne Vám ďalšie inštrukcie.

 
 
facebook g+ twitter