> > > Holiday Inn Resort Kandooma Maldives

Informácie o Holiday Inn Resort Kandooma Maldives

Víta Vás Holiday Inn Resort Kandooma Maldives na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Holiday Inn Resort Kandooma Maldives, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Holiday Inn Resort Kandooma Maldives, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Holiday Inn Resort Kandooma Maldives.
  • Holiday Inn Resort Kandooma Maldives

Holiday Inn Resort Kandooma Maldives: Ubytovanie v hoteloch - HotelyHoliday Inn Resort Kandooma Maldives: Ubytovanie v hoteloch - HotelyHoliday Inn Resort Kandooma Maldives: Ubytovanie v hoteloch - HotelyHoliday Inn Resort Kandooma Maldives: Ubytovanie v hoteloch - HotelyHoliday Inn Resort Kandooma Maldives: Ubytovanie v hoteloch - HotelyHoliday Inn Resort Kandooma Maldives: Ubytovanie v hoteloch - HotelyHoliday Inn Resort Kandooma Maldives: Ubytovanie v hoteloch - HotelyHoliday Inn Resort Kandooma Maldives: Ubytovanie v hoteloch - HotelyHoliday Inn Resort Kandooma Maldives: Ubytovanie v hoteloch - HotelyHoliday Inn Resort Kandooma Maldives: Ubytovanie v hoteloch - HotelyHoliday Inn Resort Kandooma Maldives: Ubytovanie v hoteloch - HotelyHoliday Inn Resort Kandooma Maldives: Ubytovanie v hoteloch - HotelyHoliday Inn Resort Kandooma Maldives: Ubytovanie v hoteloch - HotelyHoliday Inn Resort Kandooma Maldives: Ubytovanie v hoteloch - HotelyHoliday Inn Resort Kandooma Maldives: Ubytovanie v hoteloch - HotelyHoliday Inn Resort Kandooma Maldives: Ubytovanie v hoteloch - HotelyHoliday Inn Resort Kandooma Maldives: Ubytovanie v hoteloch - Hotely
Názov:  Holiday Inn Resort Kandooma Maldives
Ulice:  Kandooma Fushi, South Male Atoll
Mesto:  23211 Guraidhoo
Štát:  
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
221 €
$238
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Holiday Inn Resort Kandooma je pomenovaný podľa rozšírených stromov Kandoo a naskytá sa z neho krásny výhľad na Indický oceán obmývajúci ostrovy atolu Južné Male. Okrem 6 reštaurácií máte k dispozícii aj elegantný bazén s nekonečným okrajom a výhľadom na oceán. Všetky priestranné vily sú zariadené nábytkom z bieleného dreva a majú veľké okná. Každá z nich je vybavená satelitnou TV s plochou obrazovkou, dokovacou stanicou na iPod a luxusným vonkajším sprchovacím kútom. Súčasťou víl je tiež trezor a príslušenstvo na prípravu kávy/čaju. Niektoré vily sú postavené nad vodnou hladinou. Rezort Holiday Inn Kandooma je vzdialený 40 minút plavby rýchlym motorovým člnom od Medzinárodného letiska Male. V jeho okolí sa nachádzajú prvotriedne miesta na potápanie a surfovanie. Zacvičte si v hotelovom fitnescentre alebo si zabehajte na bežeckej dráhe vinúcej sa naprieč ostrovom. Vo wellness centre Kandooma Spa si môžete dopriať thajské masáže a rôzne procedúry. V reštaurácii The Kitchen s úžasným výhľadom na západ slnka si vychutnáte miestne čerstvé morské plody. V novo zrekonštruovanej reštaurácii Kandooma Cafe sa podávajú pokrmy západnej a ázijskej kuchyne, ktoré si môžete vychutnať vo vnútri i vonku.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že rezort vám zabezpečí spiatočnú kyvadlovú dopravu motorovým člnom medzi rezortom a medzinárodným letiskom Malé. Informácie o vašom prílete a odlete je potrebné uviesť pri rezervácii, najneskôr však 72 hodín pred príchodom. Nasledujúce príplatky sa uhrádzajú priamo v hoteli: Poplatky za spiatočný transfer motorovým člnom (do roku 2016): - deti (do 4 rokov) – zadarmo, - deti (4 až 12 rokov) – 139 USD, - dospelí – 229 USD. Upozorňujeme, že všetci hostia sú povinní zaplatiť ekologickú daň 6 USD za osobu a noc. Tento poplatok neplatí pre pobyty, ktoré nepresiahnu 12 hodín.

 
 
facebook g+ twitter