Ázia > Maledivy > Male > Banyan Tree Vabbinfaru

Informácie o Banyan Tree Vabbinfaru

Víta Vás Banyan Tree Vabbinfaru na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Banyan Tree Vabbinfaru, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Banyan Tree Vabbinfaru, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Banyan Tree Vabbinfaru.
  • Banyan Tree Vabbinfaru

Banyan Tree Vabbinfaru: Ubytovanie v hoteloch Male - HotelyBanyan Tree Vabbinfaru: Ubytovanie v hoteloch Male - HotelyBanyan Tree Vabbinfaru: Ubytovanie v hoteloch Male - HotelyBanyan Tree Vabbinfaru: Ubytovanie v hoteloch Male - HotelyBanyan Tree Vabbinfaru: Ubytovanie v hoteloch Male - HotelyBanyan Tree Vabbinfaru: Ubytovanie v hoteloch Male - HotelyBanyan Tree Vabbinfaru: Ubytovanie v hoteloch Male - HotelyBanyan Tree Vabbinfaru: Ubytovanie v hoteloch Male - HotelyBanyan Tree Vabbinfaru: Ubytovanie v hoteloch Male - HotelyBanyan Tree Vabbinfaru: Ubytovanie v hoteloch Male - HotelyBanyan Tree Vabbinfaru: Ubytovanie v hoteloch Male - HotelyBanyan Tree Vabbinfaru: Ubytovanie v hoteloch Male - HotelyBanyan Tree Vabbinfaru: Ubytovanie v hoteloch Male - HotelyBanyan Tree Vabbinfaru: Ubytovanie v hoteloch Male - HotelyBanyan Tree Vabbinfaru: Ubytovanie v hoteloch Male - HotelyBanyan Tree Vabbinfaru: Ubytovanie v hoteloch Male - HotelyBanyan Tree Vabbinfaru: Ubytovanie v hoteloch Male - Hotely
Názov:  Banyan Tree Vabbinfaru
Ulice:  Vabbinfaru Island, North Malé Atoll
Mesto:  08110 Male City
Štát:  Maledivy
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
725 €
$782
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

V rezorte Banyan Tree Vabbinfaru si užijete luxusnú dovolenku na pláži, len 25 minút jazdy motorovým člnom od medzinárodného letiska Malé, v exkluzívnych vilách so súkromnými ​​bazénmi. Vo všetkých jeho priestoroch vrátane izieb máte k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Z veľmi priestranných víl v rezorte Banyan Tree sa naskytá panoramatický výhľad na oceán. Ponúkajú aj priamy prístup na pláž a veľké terasy na opaľovanie. K ich vybaveniu patrí CD prehrávač a príslušenstvo na prípravu kávy/čaju. Nechýbajú ani papuče a súprava na zubnú hygienu. Vo všetkých izbách môžete pozerať čínske káblové kanály a na požiadanie si prečítať čínske noviny. Vo wellness centre Banyan Tree Spa Vabbinfaru si doprajte relaxačné menu vrátane masáží a kozmetických procedúr. Môžete sa tiež tešiť na pokojné prechádzky pozdĺž piesočnatej pláže či potápanie v priezračných vodách. Rezort prijíma platby kartami Union Pay. V plážovej reštaurácii Ilaafathi a reštaurácii Sangu Garden sa podávajú pokrmy maldivskej kuchyne, čerstvé morské plody a medzinárodné jedlá. V pohodlí svojej vily si môžete užiť súkromnú ​​grilovačku. V hoteli sa podávajú aj čínske raňajky.


Dôležité informácie

Prosím, informujte ubytovacie zariadenie Banyan Tree Vabbinfaru o predpokladanom čase Vášho príchodu vopred. Môžete na to použiť políčko Špeciálne požiadavky počas rezervácie alebo sa skontaktovať s ubytovacím zariadením priamo. Kontaktné údaje sú uvedené v potvrdení Vašej rezervácie.

 
 
facebook g+ twitter