Ázia > Maledivy > Male > Baros Maldives

Informácie o Baros Maldives

Víta Vás Baros Maldives na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Baros Maldives, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Baros Maldives, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Baros Maldives.
  • Baros Maldives

Baros Maldives: Ubytovanie v hoteloch Male - HotelyBaros Maldives: Ubytovanie v hoteloch Male - HotelyBaros Maldives: Ubytovanie v hoteloch Male - HotelyBaros Maldives: Ubytovanie v hoteloch Male - HotelyBaros Maldives: Ubytovanie v hoteloch Male - HotelyBaros Maldives: Ubytovanie v hoteloch Male - HotelyBaros Maldives: Ubytovanie v hoteloch Male - HotelyBaros Maldives: Ubytovanie v hoteloch Male - HotelyBaros Maldives: Ubytovanie v hoteloch Male - HotelyBaros Maldives: Ubytovanie v hoteloch Male - HotelyBaros Maldives: Ubytovanie v hoteloch Male - HotelyBaros Maldives: Ubytovanie v hoteloch Male - HotelyBaros Maldives: Ubytovanie v hoteloch Male - HotelyBaros Maldives: Ubytovanie v hoteloch Male - HotelyBaros Maldives: Ubytovanie v hoteloch Male - HotelyBaros Maldives: Ubytovanie v hoteloch Male - HotelyBaros Maldives: Ubytovanie v hoteloch Male - Hotely
Názov:  Baros Maldives
Ulice:  PO Box 2015, North Male Atoll
Mesto:  08120 Male City
Štát:  Maledivy
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
807 €
$870
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Rezort Baros Maldives je obklopený priezračnou vodou Indického oceána a ponúka vám ocenené luxusné ubytovanie so systémom domácej zábavy a súkromnými záhradami. Okrem toho tu máte k dispozícii 5-hviezdičkové fitnescentrum a kúpele. Priestranné vily sa otvárajú smerom na súkromnú ​​verandu so slnečnými ležadlami a úžasným výhľadom na oceán. Vo vilách nájdete kávovar na prípravu espressa a zábavný systém, ktorého súčasťou je TV s plochou obrazovkou a dokovacia stanica pre iPod. Oddych si môžete si dopriať v kúpeľoch Maldives Baros alebo si vychutnajte nekonečný bazén, ktorý sa javí, ako keby bol bez okraja. Taktiež sa na mieste môžete venovať vodným športom a joge. Pre vaše pohodlie tu nájdete aj salónik s knižnicou a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. V rezorte sa nachádzajú kvalitné reštaurácie a možnosti súkromného stolovania s ponukou medzinárodných jedál. Na večerné koktaily si môžete zájsť do barov a salónika. Rezort Baros Maldives je vzdialený 25 minút jazdy rýchlym motorovým člnom od medzinárodného letiska Male International Airport. Dopravu medzi rezortom a letiskom máte k dispozícii za poplatok.


Dôležité informácie

Rezort ponúka spiatočnú dopravu motorovým člnom na medzinárodné letisko Malé. Upozorňujeme, že pri skupinových transferoch sa počíta s čakacou dobou minimálne 30 minút na ostatných hostí, ktorých lietadlá pristávajú v krátkych časových intervaloch. Cesta motorovým člnom z medzinárodného letiska Malé do rezortu Baros Maldives trvá 25 minút. Po prílete vás bude pred príletovou halou na letisku čakať zástupca rezortu Baros Maldives alebo môžete prejsť priamo k pultu č. 4, ktorý patrí rezortu. Dopravu do rezortu si je potrebné objednať počas vytvárania rezervácie alebo najneskôr 72 hodín pred príchodom. Nezabudnite pri tom tiež uviesť informácie o prílete a odlete vášho lietadla. Upozorňujeme, že rezort Baros Maldives prijíma platby v týchto menách: USD, GBP, EUR, CHF, AUD, SGD, JPY. Všetky dodatočné poplatky sa hradia priamo v rezorte. =========== Upozorňujeme, že k poplatku za zrušenie rezervácie sa pripočítava aj daň vo výške 23,2 %. ===== Upozorňujeme, že 24. a 31. decembra 2017 sa v ubytovacom zariadení koná slávnostná večera, za ktorú sa účtuje povinný poplatok. Všetky poplatky sa hradia priamo v rezorte. Ceny sú nasledovné: - 24. decembra: 300 USD za dospelú osobu plus daň; 150 USD za dieťa od 9 do 12 rokov plus daň, - 31. decembra: 320 USD za dospelú osobu plus daň; 160 USD za dieťa od 9 do 12 rokov plus daň. V záujme zachovania pokojnej a harmonickej atmosféry nie je v rezorte Baros Maldives možné ubytovať deti do 8 rokov. Ubytovacie zariadenie sa ospravedlňuje za prípadné vyvolané nepohodlie.

 
 
facebook g+ twitter