Ázia > Brunej > Bandar Seri Begawan > Jubilee Hotel

Informácie o Jubilee Hotel

Víta Vás Jubilee Hotel na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Jubilee Hotel, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Jubilee Hotel, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Jubilee Hotel.
  • Jubilee Hotel

Jubilee Hotel: Ubytovanie v hoteloch Bandar Seri Begawan - HotelyJubilee Hotel: Ubytovanie v hoteloch Bandar Seri Begawan - HotelyJubilee Hotel: Ubytovanie v hoteloch Bandar Seri Begawan - HotelyJubilee Hotel: Ubytovanie v hoteloch Bandar Seri Begawan - HotelyJubilee Hotel: Ubytovanie v hoteloch Bandar Seri Begawan - HotelyJubilee Hotel: Ubytovanie v hoteloch Bandar Seri Begawan - HotelyJubilee Hotel: Ubytovanie v hoteloch Bandar Seri Begawan - HotelyJubilee Hotel: Ubytovanie v hoteloch Bandar Seri Begawan - HotelyJubilee Hotel: Ubytovanie v hoteloch Bandar Seri Begawan - HotelyJubilee Hotel: Ubytovanie v hoteloch Bandar Seri Begawan - HotelyJubilee Hotel: Ubytovanie v hoteloch Bandar Seri Begawan - HotelyJubilee Hotel: Ubytovanie v hoteloch Bandar Seri Begawan - HotelyJubilee Hotel: Ubytovanie v hoteloch Bandar Seri Begawan - HotelyJubilee Hotel: Ubytovanie v hoteloch Bandar Seri Begawan - HotelyJubilee Hotel: Ubytovanie v hoteloch Bandar Seri Begawan - HotelyJubilee Hotel: Ubytovanie v hoteloch Bandar Seri Begawan - HotelyJubilee Hotel: Ubytovanie v hoteloch Bandar Seri Begawan - Hotely
Názov:  Jubilee Hotel
Ulice:  Jubilee Plaza, Jalan Kampong Kianggeh Road
Mesto:  BS 8111 Bandar Seri Begawan
Štát:  Brunej
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
45 €
$68
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Dôležité informácie

Prosím, informujte ubytovacie zariadenie Jubilee Hotel o predpokladanom čase Vášho príchodu vopred. Môžete na to použiť políčko Špeciálne požiadavky počas rezervácie alebo sa skontaktovať s ubytovacím zariadením priamo. Kontaktné údaje sú uvedené v potvrdení Vašej rezervácie.

 
 
facebook g+ twitter