Ázia > Brunej > Bandar Seri Begawan > The Brunei Hotel

Informácie o The Brunei Hotel

Víta Vás The Brunei Hotel na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte The Brunei Hotel, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre The Brunei Hotel, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre The Brunei Hotel.
  • The Brunei Hotel

The Brunei Hotel: Ubytovanie v hoteloch Bandar Seri Begawan - HotelyThe Brunei Hotel: Ubytovanie v hoteloch Bandar Seri Begawan - HotelyThe Brunei Hotel: Ubytovanie v hoteloch Bandar Seri Begawan - HotelyThe Brunei Hotel: Ubytovanie v hoteloch Bandar Seri Begawan - HotelyThe Brunei Hotel: Ubytovanie v hoteloch Bandar Seri Begawan - HotelyThe Brunei Hotel: Ubytovanie v hoteloch Bandar Seri Begawan - HotelyThe Brunei Hotel: Ubytovanie v hoteloch Bandar Seri Begawan - HotelyThe Brunei Hotel: Ubytovanie v hoteloch Bandar Seri Begawan - HotelyThe Brunei Hotel: Ubytovanie v hoteloch Bandar Seri Begawan - HotelyThe Brunei Hotel: Ubytovanie v hoteloch Bandar Seri Begawan - HotelyThe Brunei Hotel: Ubytovanie v hoteloch Bandar Seri Begawan - HotelyThe Brunei Hotel: Ubytovanie v hoteloch Bandar Seri Begawan - HotelyThe Brunei Hotel: Ubytovanie v hoteloch Bandar Seri Begawan - HotelyThe Brunei Hotel: Ubytovanie v hoteloch Bandar Seri Begawan - HotelyThe Brunei Hotel: Ubytovanie v hoteloch Bandar Seri Begawan - HotelyThe Brunei Hotel: Ubytovanie v hoteloch Bandar Seri Begawan - HotelyThe Brunei Hotel: Ubytovanie v hoteloch Bandar Seri Begawan - Hotely
Názov:  The Brunei Hotel
Ulice:  95, Jln Pemancha
Mesto:  BS8811 Bandar Seri Begawan
Štát:  Brunej
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
75 €
$113
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel The Brunei sa nachádza v meste Bandar Seri Begawan, 10 minút chôdze od múzea Royal Regalia. Ponúka reštauráciu, službu organizácie výletov a bezplatné pripojenie na internet v izbách. Moderné hotelové izby sú jednoducho a elegantne zariadené a majú laminátové podlahy. Každá izba je vybavená TV s plochou obrazovkou, DVD prehrávačom a príslušenstvom na prípravu kávy/čaju. K dispozícii je vám pracovný stôl a bezpečnostná schránka na laptop. V hoteli môžete využívať služby čistiarne a práčovne. Recepcia s nepretržitou prevádzkou ponúka úschovňu batožiny a zmenáreň. Nechýbajú ani konferenčné priestory. V hoteli sa podávajú raňajky formou bufetu. V reštaurácii Choices si môžete vychutnať jedlá ázijskej a západnej kuchyne. Hotel The Brunei je situovaný 10 minút chôdze od nákupného komplexu Yayasan. Na medzinárodné letisko Brunej prídete autom za 20 minút. Za príplatok je možné zabezpečiť kyvadlovú dopravu medzi hotelom a letiskom.


Dôležité informácie

Hostia, ktorí nie sú moslimovia, si môžu priniesť 2 fľaše likéru a 12 plechoviek piva.

 
 
facebook g+ twitter