Európa > Anglie > Londyn > Avni Kensington Hotel

Informácie o Avni Kensington Hotel

Víta Vás Avni Kensington Hotel na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Avni Kensington Hotel, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Avni Kensington Hotel, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Avni Kensington Hotel.
  • Avni Kensington Hotel

Avni Kensington Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyAvni Kensington Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyAvni Kensington Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyAvni Kensington Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyAvni Kensington Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyAvni Kensington Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyAvni Kensington Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyAvni Kensington Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyAvni Kensington Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyAvni Kensington Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyAvni Kensington Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyAvni Kensington Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyAvni Kensington Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyAvni Kensington Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyAvni Kensington Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyAvni Kensington Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyAvni Kensington Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - Hotely
Názov:  Avni Kensington Hotel
Ulice:  40-44, Harrington Gardens
Mesto:  SW7 4LT London
Štát:  Anglie
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
57 €
£50
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Avni Kensington sa nachádza v exkluzívnej londýnskej štvrti Royal Borough of Kensington and Chelsea, iba 5 minút chôdze od stanice metra Gloucester Road. Ponúka vám ubytovanie v štýlových moderných izbách. Výstavisko Earl's Court je vzdialené len 10 minút chôdze a do neďalekého kongresového a výstavného centra Olympia sa taxíkom odveziete za 5 minút. Všetky izby v hoteli Avni Kensington sú vybavené bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, TV s plochou obrazovkou, žehličkou a žehliacou doskou, trezorom a sušičom vlasov a majú kompletne zariadenú súkromnú kúpeľňu. Z hotela Avni Kensington sa za 10 minút pešo dostanete k známemu Prírodopisnému múzeu a k múzeu Victoria and Albert. Hyde Park a koncertná sála Royal Albert Hall sú vzdialené 15 minút chôdze. K budovám parlamentu a ďalším turistickým zaujímavostiam vo štvrti Westminster sa odveziete metrom zo stanice Gloucester Road za 10 minút.


Dôležité informácie

Preukaz totožnosti s fotografiou, požadovaný pri registrácii, musí byť vydaný vládou. Ak ste uskutočnili rezerváciu bez možnosti vrátenia peňazí alebo rezerváciu s platbou vopred, pri registrácii je potrebné predložiť kreditnú/debetnú kartu použitú pri rezervácii. Hostia sú pri registrácii povinní predložiť platný doklad totožnosti s fotografiou a kreditnú kartu. Upozorňujeme, že vyhovenie špeciálnym požiadavkám zavisí na dostupnosti a môžu sa na ne vzťahovať dodatočné poplatky.

 
 
facebook g+ twitter