Európa > Anglie > Londyn > Bentley London

Informácie o Bentley London

Víta Vás Bentley London na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Bentley London, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Bentley London, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Bentley London.
  • Bentley London

Bentley London: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyBentley London: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyBentley London: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyBentley London: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyBentley London: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyBentley London: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyBentley London: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyBentley London: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyBentley London: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyBentley London: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyBentley London: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyBentley London: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyBentley London: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyBentley London: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyBentley London: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyBentley London: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyBentley London: Ubytovanie v hoteloch Londyn - Hotely
Názov:  Bentley London
Ulice:  27-33 Harrington Gardens
Mesto:  SW7 4JX London
Štát:  Anglie
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
223 €
£191
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Päťhviezdičkový hotel Bentley sa nachádza vo štvrtiach Kensington a Chelsea, v blízkosti exkluzívnych obchodov na ulici Kings Road a 1,6 km od obchodného domu Harrods. K dispozícii máte posilňovňu a elegantný koktailový bar. Všetky krásne zariadené izby majú súkromnú kúpeľňu obloženú mramorom so sprchovacím kútom a vírivkou. Súčasťou vybavenia každej z nich je tiež TV s plochou obrazovkou, minibar a príslušenstvo na prípravu kávy/čaju. Turecký kúpeľ vo wellness centre Le Kalon Spa je jediným autentickým spomedzi všetkých hotelov v Londýne. V ocenenej reštaurácii si okrem raňajok, obedov a večerí vychutnáte aj popoludňajší čaj alebo degustačné menu. Hotel Bentley sa nachádza 15 minút chôdze od koncertnej siene Royal Albert Hall, svetoznámych londýnskych múzeí a značkových obchodov vo štvrti Knightsbridge. Stanica metra Gloucester Road je vzdialená 250 metrov.

 
 
facebook g+ twitter