Európa > Faerské ostrovy > Tórshavn > Hostel Kerjalon

Informácie o Hostel Kerjalon

Vítame Vás na stránke Hostel Kerjalon na našom rezervačnom serveri PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom penziónu Hostel Kerjalon, o vybaveniu, cenách a zaujímavostiach v okolí objektu. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje penzióna Hostel Kerjalon, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár.
  • Hostel Kerjalon

Hostel Kerjalon: Ubytovanie v penziónoch Tórshavn - PenzionyHostel Kerjalon: Ubytovanie v penziónoch Tórshavn - PenzionyHostel Kerjalon: Ubytovanie v penziónoch Tórshavn - PenzionyHostel Kerjalon: Ubytovanie v penziónoch Tórshavn - PenzionyHostel Kerjalon: Ubytovanie v penziónoch Tórshavn - PenzionyHostel Kerjalon: Ubytovanie v penziónoch Tórshavn - PenzionyHostel Kerjalon: Ubytovanie v penziónoch Tórshavn - PenzionyHostel Kerjalon: Ubytovanie v penziónoch Tórshavn - PenzionyHostel Kerjalon: Ubytovanie v penziónoch Tórshavn - PenzionyHostel Kerjalon: Ubytovanie v penziónoch Tórshavn - PenzionyHostel Kerjalon: Ubytovanie v penziónoch Tórshavn - PenzionyHostel Kerjalon: Ubytovanie v penziónoch Tórshavn - PenzionyHostel Kerjalon: Ubytovanie v penziónoch Tórshavn - PenzionyHostel Kerjalon: Ubytovanie v penziónoch Tórshavn - PenzionyHostel Kerjalon: Ubytovanie v penziónoch Tórshavn - PenzionyHostel Kerjalon: Ubytovanie v penziónoch Tórshavn - PenzionyHostel Kerjalon: Ubytovanie v penziónoch Tórshavn - Penziony
Názov:  Hostel Kerjalon
Ulice:  Oyggjavegur 49
Mesto:  FO 100 Tórshavn
Štát:  Faerské ostrovy
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
34 €
250 kr
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Krátky opis

Tento hostel sa nachádza na kopci, z ktorého sa naskytá výhľad na hlavné mesto Thorshavn a 3 km od centra mesta. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a plne vybavenú spoločnú kuchyňu. Vo všetkých jednoducho zariadených izbách máte k dispozícii posteľnú bielizeň, uteráky, priestor na posedenie priamo v izbe a šatníkovú skriňu. K dispozícii máte spoločné kúpeľne. Priamo na mieste je vám k dispozícii práčovňa, ktorú je potrebné objednať. Využívať môžete tiež spoločnú TV miestnosť a jedálenský kút. V hosteli môžete využívať služby recepcie s nepretržitou prevádzkou a uzamykateľnú úschovňu. V okolí sa môžete venovať pešej turistike a obdivovaniu prírodných krás.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že registrácia prebieha a raňajky sa podávajú v hoteli Føroyar, ktorý sa nachádza na adrese: Oyggjarvegur 45, 100 Tórshavn.

 
 
facebook g+ twitter