Európa > Bulharsko > Primorsko > Les Magnolias Hotel

Informácie o Les Magnolias Hotel

Víta Vás Les Magnolias Hotel na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Les Magnolias Hotel, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Les Magnolias Hotel, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Les Magnolias Hotel.
  • Les Magnolias Hotel

Les Magnolias Hotel: Ubytovanie v hoteloch Primorsko - HotelyLes Magnolias Hotel: Ubytovanie v hoteloch Primorsko - HotelyLes Magnolias Hotel: Ubytovanie v hoteloch Primorsko - HotelyLes Magnolias Hotel: Ubytovanie v hoteloch Primorsko - HotelyLes Magnolias Hotel: Ubytovanie v hoteloch Primorsko - HotelyLes Magnolias Hotel: Ubytovanie v hoteloch Primorsko - HotelyLes Magnolias Hotel: Ubytovanie v hoteloch Primorsko - HotelyLes Magnolias Hotel: Ubytovanie v hoteloch Primorsko - HotelyLes Magnolias Hotel: Ubytovanie v hoteloch Primorsko - HotelyLes Magnolias Hotel: Ubytovanie v hoteloch Primorsko - HotelyLes Magnolias Hotel: Ubytovanie v hoteloch Primorsko - HotelyLes Magnolias Hotel: Ubytovanie v hoteloch Primorsko - HotelyLes Magnolias Hotel: Ubytovanie v hoteloch Primorsko - HotelyLes Magnolias Hotel: Ubytovanie v hoteloch Primorsko - HotelyLes Magnolias Hotel: Ubytovanie v hoteloch Primorsko - HotelyLes Magnolias Hotel: Ubytovanie v hoteloch Primorsko - HotelyLes Magnolias Hotel: Ubytovanie v hoteloch Primorsko - Hotely
Názov:  Les Magnolias Hotel
Ulice:  IYC Primorsko
Mesto:  8181 Primorsko
Štát:  Bulharsko
 

 Tento text je dostupný také v: csenskplfrhurubg

Krátky opis

Hotel sa nachádza v Primorsku, len 150 metrov od pláže, a ponúka súkromnú pláž so slnečníkmi a ležadlami. Nájdete tu veľký vonkajší bazén s časťou pre deti a knižnicu pri bazéne. Vo verejných priestoroch môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Na mieste sa nachádza bezplatné súkromné parkovisko. V každej klimatizovanej, moderne zariadenej ubytovacej jednotke je vám k dispozícii balkón, káblová TV s plochou obrazovkou a súkromná kúpeľňa. V reštaurácii na mieste sa podávajú jedlá medzinárodnej kuchyne doplnené výberom vín. V bare si môžete vychutnať osviežujúce nápoje a koktaily. Počas pobytu navštívte jedinečné wellness centrum so saunou, hammamom a fitness centrom. Zašportovať si môžete v športovom centre s volejbalovým ihriskom, štadiónom, tenisovým kurtom a stolným tenisom. Mesto Kiten, známe vďaka nákupným zónam, je vzdialené 2,5 km. Letisko Burgas je vzdialené 60 km a za príplatok je vám k dispozícii doprava medzi hotelom a letiskom.

 
 
facebook g+ twitter