Európa > Taliansko > Benátsko > Venezia > Benátky > Hotel Al Codega

Informácie o Hotel Al Codega

Víta Vás Hotel Al Codega na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Al Codega, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Al Codega, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Al Codega.
  • Hotel Al Codega

Hotel Al Codega: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyHotel Al Codega: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyHotel Al Codega: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyHotel Al Codega: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyHotel Al Codega: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyHotel Al Codega: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyHotel Al Codega: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyHotel Al Codega: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyHotel Al Codega: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyHotel Al Codega: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyHotel Al Codega: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyHotel Al Codega: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyHotel Al Codega: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyHotel Al Codega: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyHotel Al Codega: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyHotel Al Codega: Ubytovanie v hoteloch Benátky - HotelyHotel Al Codega: Ubytovanie v hoteloch Benátky - Hotely
Názov:  Hotel Al Codega
Ulice:  Corte Del Forno Vecchio - San Marco 4435
Mesto:  30100 Venice
Okres:  Venezia
Kraj:  Benátsko
Štát:  Taliansko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
92 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Al Codega sa nachádza v pokojnom dvore, len 5 minút pešo od námestia Svätého Marka a Vojvodského paláca. Izby sú klimatizované a majú TV s plochou obrazovkou. Izby v rodinnom hoteli Al Codega majú elegantný benátsky štýl a mnohé z nich majú výhľad na mesto. Všetky sú vybavené satelitnou TV a minibarom. Medzi služby v hoteli patria nonstop recepcia a bar. Každý deň sa podávajú pestré raňajky formou bufetu.

 
 
facebook g+ twitter