Európa > Taliansko > Rím kraj > Rím provincia > Rím > Radisson Blu es. Hotel, Roma

Informácie o Radisson Blu es. Hotel, Roma

Víta Vás Radisson Blu es. Hotel, Roma na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Radisson Blu es. Hotel, Roma, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Radisson Blu es. Hotel, Roma, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Radisson Blu es. Hotel, Roma.
  • Radisson Blu es. Hotel, Roma

Radisson Blu es. Hotel, Roma: Ubytovanie v hoteloch Rím - HotelyRadisson Blu es. Hotel, Roma: Ubytovanie v hoteloch Rím - HotelyRadisson Blu es. Hotel, Roma: Ubytovanie v hoteloch Rím - HotelyRadisson Blu es. Hotel, Roma: Ubytovanie v hoteloch Rím - HotelyRadisson Blu es. Hotel, Roma: Ubytovanie v hoteloch Rím - HotelyRadisson Blu es. Hotel, Roma: Ubytovanie v hoteloch Rím - HotelyRadisson Blu es. Hotel, Roma: Ubytovanie v hoteloch Rím - HotelyRadisson Blu es. Hotel, Roma: Ubytovanie v hoteloch Rím - HotelyRadisson Blu es. Hotel, Roma: Ubytovanie v hoteloch Rím - HotelyRadisson Blu es. Hotel, Roma: Ubytovanie v hoteloch Rím - HotelyRadisson Blu es. Hotel, Roma: Ubytovanie v hoteloch Rím - HotelyRadisson Blu es. Hotel, Roma: Ubytovanie v hoteloch Rím - HotelyRadisson Blu es. Hotel, Roma: Ubytovanie v hoteloch Rím - HotelyRadisson Blu es. Hotel, Roma: Ubytovanie v hoteloch Rím - HotelyRadisson Blu es. Hotel, Roma: Ubytovanie v hoteloch Rím - HotelyRadisson Blu es. Hotel, Roma: Ubytovanie v hoteloch Rím - HotelyRadisson Blu es. Hotel, Roma: Ubytovanie v hoteloch Rím - Hotely
Názov:  Radisson Blu es. Hotel, Roma
Ulice:  Via Filippo Turati 171
Mesto:  00185 Rome
Okres:  Rím provincia
Kraj:  Rím kraj
Štát:  Taliansko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
118 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofihrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Radisson Blu es. Hotel Roma sa nachádza v Ríme priamo oproti železničnej stanici Termini. Má 2 letné strešné bazény, kúpeľne a reštaurácie. Ponúka klimatizované izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Priestranné a štýlové izby v hoteli Radisson Blu majú súkromnú kúpeľňu. Všetky sú vybavené satelitnou TV s plochou obrazovkou a niektoré majú balkón a kávovar Nespresso. Denne sa podáva kontinentálny raňajkový bufet so sladkými a slanými jedlami, teplými a studenými nápojmi, pečivom a vajíčkami. Hotelové reštaurácie Zest a Sette, ktoré sa nachádzajú na najvyššom poschodí, podávajú gurmánske jedlá talianskej a medzinárodnej kuchyne. Súčasťou wellness centra je fínska sauna, vírivka a turecký kúpeľ. Vstup do posilňovne je zdarma. Hotel sa nachádza 100 metrov od vchodu AirTermini do hlavnej železničnej stanice Termini, odkiaľ premávajú vlaky na letisko Fiumicino. Na stanicu metra Vittorio Emanuele sa dostanete za 5 minút pešo. Španielske schody sú vzdialené len 4 zastávky.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že bazén je otvorený od mája do septembra. Wellness centrum, na rozdiel od posilňovne, je prístupné za poplatok.

 
 
facebook g+ twitter